Top 10 Diskman Tragbar Kinder – Przenośne odtwarzacze CD i discmany

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. KLIM

#ad

KLIM Discover + przenośny odtwarzacz CD Walkman z akumulatorem o długiej żywotności + nowość 2024 + ze słuchawkami + radio FM + kompatybilny odtwarzacz MP3-CD Portable + karta SD, nadajnik FM,

#ad
KLIM #ad - Cd + bluetooth + aux + czytnik kart sd + radio fm + transmisja fm + nagrywanie + regulator prędkości + korektor + akumulator wielokrotnego ładowania. Ciesz się w pełni bezstratną jakością dźwięku CD. Bluetooth wymaga, że twój samochód może nie być kompatybilny z Bluetooth.

Transmisja fm: dzięki temu możesz bezprzewodowo przesyłać i odtwarzać muzykę za pośrednictwem radia FM Twojego samochodu! Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami. A jeśli produkt ci się nie spodoba, które są trwałe, że ten discman będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat. W klim wprowadziliśmy Discman z lat 902. Jest to całkowicie bezpieczny zakup. Ciesz się swoimi hobby podczas słuchania płyt CD – bez przerw lub przerw. 3 możliwości podłączenia płyt cd do twojego samochodu z systemem audio warunkiem jest, aby twój samochód miał połączenie bluetooth + proszę zapoznać się z informacją poniżej, aby Twój samochód miał złącze AUX.

Jeśli jednak masz problem, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów i otrzymasz pełną cenę zakupu. 3. Zobowiązujemy się do produkcji wysokiej jakości elektroniki z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu możesz założyć, nasza 5-letnia pomoc techniczna dotyczy Ciebie.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściKDSCBK
ModelPortable CD Player
Gwarancja5 Lat

2. KLIM

#ad

Czarny, kompatybilny z CD-R, przenośny z wbudowanym akumulatorem, w zestawie słuchawki KLIM Fusion. Kompaktowy mini odtwarzacz CD, CD-RW i MP3., WYGLĄD NOWY 2024, KLIM Discman

#ad
KLIM #ad - Dołączliśmy słuchawki klim fusion sprzedanych ponad 1 milion egzemplarzy, abyś mógł słuchać ulubionych albumów o najlepszej jakości dźwięku. Zapomnij o kupowaniu baterii co kilka dni. Jest to całkowicie bezpieczny zakup. Po prostu to solidna inwestycja. W ciągu kilku tygodni wydasz więcej na baterie niż na odtwarzacz CD.

Built to last. Ciesz się ulubionymi aktywnościami podczas słuchania płyt CD bez przerw. Zapobiega to uszkodzeniu płyt lub odtwarzacza CD, podczas uprawiania sportu itd. Jeśli jednak napotkasz problem, dzięki czemu możesz oczekiwać, która została zaprojektowana z myślą o trwałości, możesz go odesłać w ciągu 30 dni bez żadnych kosztów, możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym działem obsługi klienta. Wielogodzinne odtwarzanie. Zobowiązujemy się do produkcji wysokiej jakości elektroniki, że ten discman będzie ci służył przez wiele lat. Klim discman jest kompatybilny z odtwarzaczami CD-Audio, aby zapewnić Ci najlepszą elastyczność.

Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i kłopoty na dłuższą metę, ponieważ nie musisz kupować baterii jednorazowych za każdym razem, gdy są puste. Klim discman został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe. Ochrona przed wstrząsami: kto chce skoków i przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? z pewnością nie! klim discman jest wyposażony w chip chroniący przed wstrząsami, gdy używasz go w podróży, który umożliwia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.51
Waga0.51
Szerokość5.51
Numer częściCD Player Portable
ModelCD Player for Car

3. KLIM

#ad

W zestawie słuchawki KLIM Fusion. Kompaktowy mini odtwarzacz CD, kompatybilny z CD-R, CD-RW i MP3. Discman CD Player -, KLIM Discman, NOWY 2024, Przenośny odtwarzacz CD z wbudowanym akumulatorem

#ad
KLIM #ad - Nowoczesne wzornictwo, cd-r, wysokiej jakości elektronika i znane na całym świecie słuchawki douszne KLIM Fusion zapewniają niezrównane wrażenia podczas słuchania muzyki. Zapobiega to uszkodzeniu płyt lub odtwarzacza CD, gdy używasz go w podróży, podczas uprawiania sportu itd.

Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i kłopoty na dłuższą metę, ponieważ nie musisz kupować baterii jednorazowych za każdym razem, gdy są puste. Built to last. Klim discman jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator wielokrotnego ładowania. Inne wrażenia słuchowe. Jeśli produkt ci się nie podoba, dzięki czemu możesz oczekiwać, że ten discman będzie Ci służył przez wiele lat. Dołączliśmy słuchawki klim fusion sprzedanych ponad 1 milion egzemplarzy, abyś mógł słuchać ulubionych albumów o najlepszej jakości dźwięku.

Ponieważ płyty cd zapewniają bezstratną jakość dźwięku, wrażenia bez dobrych słuchawek nigdy nie są kompletne. W ciągu kilku tygodni wydasz więcej na baterie niż na odtwarzacz CD. Posiada również kilka opcji EQ, aby zapewnić Ci najlepszą elastyczność. Jest to całkowicie bezpieczny zakup. Klim discman pozwoli zaoszczędzić pieniądze i chronić środowisko. Po prostu to solidna inwestycja.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.51
Waga0.51
Szerokość5.51
Numer częścik81-1
Modelk81

4. KLIM

#ad

Bluetooth – idealny do samochodów, CD-RW, radiem FM, MP3 – z czytnikiem TF, KLIM Nomad przenośny odtwarzacz CD Discman z akumulatorem o długiej żywotności – w zestawie słuchawki – kompatybilny z CD-R

#ad
KLIM #ad - Wystarczy użyć dołączonego kabla aux, aby podłączyć go do systemu audio w samochodzie. Dzięki podwójnemu złączu audio dwie osoby mogą jednocześnie korzystać z odtwarzacza CD! Zapomnij o zakupie baterii: KLIM Nomad jest wyposażony w wysokiej jakości akumulator. Proszę zwrócić uwagę na poniższą informację dotyczącą możliwej niekompatybilności Bluetooth z systemem Infotainment Twojego samochodu.

Klim nomad został zaprojektowany, aby zapewnić ci najprzyjemniejsze wrażenia słuchowe. Ciesz się w pełni bezstratną jakością dźwięku CD. Ponadto zapobiega uszkodzeniu płyt CD lub odtwarzacza CD, podczas dojazdów do pracy, uprawiania sportu itd. A jeśli produkt ci się nie spodoba, które są trwałe, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów i otrzymasz pełną cenę zakupu. Odtwarzanie płyt cd w samochodzie przez aux lub bluetooth: klim nomad jest idealny dla wszystkich, jaką mogą zapewnić tylko płyty cd.

Profesjonalna wskazówka: podłącz nasze innowacyjne słuchawki do portu audio 2, aby działały jak antena i znacznie zwiększyły odbiór sygnału. Kto chce przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? my na pewno nie! ten odtwarzacz CD jest wyposażony w chip zapobiegający wstrząsom, gdy używasz go w podróży, który zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund. Bluetooth + czytnik kart tf + przenośne radio fm: ten discman jest wyposażony w funkcje łączności. W zakres dostawy wchodzą najlepiej sprzedające się słuchawki KLIM Fusion ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość2.8
Długość14.5
Waga0.55
Szerokość14.5
Numer częściKLND
ModelKLIM Nomad CD Player
Gwarancja5 Lat

5. KLIM

#ad

KLIM Nomad – nowy 2023 – przenośny odtwarzacz CD Discman z baterią o długiej żywotności – w zestawie słuchawki – kompatybilny z CD-R, MP3 – z czytnikiem TF, CD-RW, radiem FM, Bluetooth – idealny do

#ad
KLIM #ad - Ochrona przed poślizgiem / wstrząsami. Podłącz go do głośnika bluetooth lub słuchawek Bluetooth i ciesz się muzyką bez kabli. Ponadto oferujemy 30-dniowe prawo zwrotu. Profesjonalna wskazówka: podłącz nasze innowacyjne słuchawki do portu audio 2, aby działały jak antena i znacznie zwiększyły odbiór sygnału. Odtwarzanie płyt cd w samochodzie przez aux lub bluetooth: klim nomad jest idealny dla wszystkich, aby podłączyć go do systemu audio w samochodzie.

Odtwarzaj utwory bezpośrednio z karty TF o pojemności do 32 GB lub słuchaj ulubionej stacji radiowej. Zobowiązujemy się do produkcji wysokiej jakości elektroniki z wysokiej jakości komponentów, które są trwałe, że ten discman będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat. Należy pamiętać, że kompatybilność bluetooth z urządzeniami zewnętrznymi w tym klim nomad nie jest gwarantowana dla wszystkich systemów Infotainment producenta pojazdu. Ponadto zapobiega uszkodzeniu płyt cd lub odtwarzacza CD, podczas dojazdów do pracy, gdy używasz go w podróży, uprawiania sportu itd.

Systemy pojazdów są regularnie aktualizowane o nowe oprogramowanie, co może prowadzić do problemów z połączeniem Bluetooth urządzeń zewnętrznych. Ponadto klim nomad jest wyposażony w bluetooth, którzy w samochodzie nie mają najlepszej jakości dźwięku, jaką mogą zapewnić tylko płyty CD. Kto chce przerw podczas słuchania ulubionej muzyki? my na pewno nie! ten odtwarzacz CD jest wyposażony w chip zapobiegający wstrząsom, który zapewnia nieprzerwane odtwarzanie muzyki przez 100 sekund. W zakres dostawy wchodzą najlepiej sprzedające się słuchawki KLIM Fusion ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.1
Długość5.71
Waga0.55
Szerokość5.71
Numer częściK-CD-2
ModelKLIM Nomad
Gwarancja5 Lat

6. August

#ad

Przenośny, odtwarzacz MP3-CD z wyświetlaczem LCD / dyskiem / Micro, Przenośny odtwarzacz CD z możliwością ponownego ładowania – August SE10, Discman Walkman z głośnikiem, Anti-Shock

#ad
August #ad - Uzyskaj oryginalny dźwięk wysokiej jakości. Elektroniczna ochrona przed wstrząsami i korektorem – chroń swoje płyty cd i zapewnij dobrą jakość dźwięku dzięki funkcji ochrony przed uderzeniami. Kompatybilność i akumulator wielokrotnego ładowania – ten przenośny odtwarzacz cd można zabrać ze sobą wszędzie ze sobą dzięki akumulatorowi.

Wbudowany głośnik stereo – odtwarzacz cd jest wyposażony w dwa głośniki stereo, dzięki czemu możesz słuchać muzyki bez słuchawek lub głośników. Odtwarzacz cd z wyświetlaczem lcd – dzięki temu przenośnemu odtwarzaczowi cd możesz słuchać swoich płyt cd wszędzie. Niezależnie od tego, rozszerz swoje urządzenia audio o funkcję odtwarzacza CD. Za pomocą przycisków sterujących można ustawić dźwięk i powtórzyć odtwarzanie określonego utworu lub utworu. Kabel aux 3, aby dodać do swoich urządzeń odtwarzanie płyt cd i mp3. Dorośli lub dzieci znajdą tutaj wszystkie przydatne funkcje do odtwarzania płyt CD.

Kompatybilny z formatami płyt cd, cd-r, mp3, CD-RW, HDCD i plików audio WMA. Czytnik kart micro sd jest również dołączony, czy w domu lub w samochodzie, aby słuchać muzyki w formacie MP3. Dostosuj dźwięk za pomocą dołączonego korektora 3D do swoich upodobań i stylu muzycznego. Idealnie nadaje się do jazdy samochodem lub ciężarówką, 5 mm, zestawu hi-fi, kina domowego lub radia samochodowego za pomocą dołączonego kabla jack 3, 5 mm – podłącz go do głośnika, aby powtórzyć lekcję lub po prostu posłuchać najnowszego albumu ulubionego artysty.
MarkaAugust #ad
ProducentAugust #ad
Wysokość5.55
Długość5.55
Waga0.56
Szerokość1.14
Numer częściSE10B
ModelSE10B
Gwarancja2

7. August

#ad

Walkman USB-C z głośnikiem, Przenośny odtwarzacz CD ze słuchawkami, ochrona przed przesunięciem Anti-Skip, odtwarzacz MP3 CD z powtarzaniem/EQ/PROG/Micro SD/EQ dla dorosłych i dzieci, August SE10

#ad
August #ad - Pomijanie płyty cd w przypadku wstrząsów, które występują na przykład w złych warunkach drogowych w samochodzie. Tryb trzymania zapobiega przypadkowemu wprowadzeniu danych za pomocą innych przycisków. Odtwarzanie płyt cd 8 h lub mp3 15 h – akumulator 1400 mah z kablem do ładowania usb-c do ładowania za pomocą każdego portu USB 5 V.

Adowanie przez port usb w samochodach osobowych lub ciężarowych sprawia, że jest to idealny odtwarzacz CD w podróży. Programowanie list odtwarzania i powtórzeń – dzięki trybowi prog można słuchać tylko ulubionych utworów z płyty CD i pomijać niepożądane utwory. Ochrona przed przeskakiwaniem i trybem trzymania – ochrona przed przeskokami zapobiega nawet do 40 sek. Funkcja a-b repeat powtórzenie umożliwia szybkie powtórzenie nauki. Alternatywnie można również odtwarzać wszystkie utwory w trybie odtwarzania losowego i powtarzalnego, aby stworzyć osobistą miksę muzyczną! Odtwarzacz cd/walkman z portem mp3 i mikrofonem sd – ciesz się ulubionymi utworami w jakości cd za pomocą głośnika lub złącza audio i dołączonych słuchawek.

Dostosuj prędkość odtwarzania do 5 x i doświadcz zupełnie nowych doświadczeń! Przenośny odtwarzacz cd z głośnikami – głośniki stereo zapewniają kompleksowe wrażenia audio, rockowych i klasycznych. Ciesz się dźwiękiem hi-fi przez 8 godzin, które można dopasować za pomocą korektora w wariantach basowych, jazzowych, bezpośrednio z płyty CD w stereo, pop, zgodnie z własnymi preferencjami. Discman waży tylko 237 g i jest odpowiedni dla audiofilów, mp3, wma, płyt HDCD, CD-R/RW, którzy używają płyt CD, MP3 lub kart micro SD.
MarkaAugust #ad
ProducentAugust #ad
Wysokość1.14
Długość5.55
Waga0.52
Szerokość5.55
Numer częściSE10W
ModelSE10W
Gwarancja24 Miesięcy

8. KLIM

#ad

KLIM Głośnik + odtwarzacz CD z głośnikiem + nowy 2024 + akumulator do ponownego ładowania + przenośny odtwarzacz CD ze słuchawkami + karta SD/TF + AUX + idealny samochodowy odtwarzacz CD + przenośny

#ad
KLIM #ad - Zobowiązujemy się do korzystania z wysokiej jakości komponentów, które są trwałe, obowiązuje nasza 5-letnia ochrona. Wytrzymała i ochrona. Jeśli kiedykolwiek miałeś problem, dzięki czemu możesz spodziewać się, możesz go zwrócić w ciągu 30 dni bez dodatkowych kosztów i otrzymasz pełną cenę. W przeciwieństwie do tanich przenośnych odtwarzaczy cd, który ładuje Twoją muzykę, podczas dojazdów do pracy, gdy używasz go w podróży, ten model zapobiega uszkodzeniu płyt CD lub samego Walkmana, uprawiania sportu itd.

Zakup całkowicie bez ryzyka! Odtwarzaj utwory za pomocą wbudowanych głośników Dual Stereo lub używaj dostarczonych słuchawek, bezpośrednio z płyty CD lub karty TF o pojemności do 32 GB. Dzięki dołączonemu kablowi auX jest to również doskonały przenośny odtwarzacz CD do samochodu. A jeśli produkt ci się nie spodoba, że ten produkt będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat.

W zakres dostawy wchodzą najlepiej sprzedające się słuchawki KLIM Fusion ponad 1 milion sprzedanych egzemplarzy. Ochrona przed wstrząsami: ten przenośny odtwarzacz cd jest wyposażony w chip chroniący przed wstrząsami, dzięki czemu nie ma przerw. Ciesz się ulubionymi zajęciami bez przerw lub przerw. Lub ciesz się muzyką i audiobookami za pomocą wbudowanych głośników. Zapomnij o zakupie baterii: głośnik klim jest wyposażony w akumulator wielokrotnego ładowania, który podczas korzystania ze słuchawek dousznych wytrzymuje 12 godzin w przypadku korzystania z głośników 6 godzin.
MarkaKLIM #ad
ProducentKLIM #ad
Wysokość1.14
Długość5.55
Waga0.53
Szerokość5.55
Numer częściKSPB
ModelKLIM Speaker
Gwarancja5 Lat

9. MONODEAL

#ad

MONODEAL przenośny Bluetooth, możliwość ponownego ładowania z głośnikiem i nadajnikiem FM, odtwarzacz CD Discman do samochodu, Przenośny odtwarzacz CD, mały ze słuchawkami

#ad
MONODEAL #ad - Posiada również kilka opcji eq, aby zapewnić najlepszą elastyczność. Samochodowy odtwarzacz cd z nadajnikiem fm - aktualizacja odtwarzacza cd 2022, 5 mm, wbudowany nadajnik fm można sparować z samochodem za pomocą częstotliwości FM, dzięki czemu uzyskuje się bezprzewodowe połączenie do odtwarzania płyt CD w samochodzie.

Wspaniały samochodowy odtwarzacz CD w podróży i w domu! Odtwarzacz cd bluetooth - ten przenośny odtwarzacz cd może być używany ze słuchawkami bluetooth lub głośnikiem Bluetooth. Doskonała jakość dźwięku, dzieci, aby cieszyć się wszystkimi rodzajami płyt CD. Istnieje siedem uniwersalnych częstotliwości FM. Bluetooth 5. 0 obsługuje transmisję do 6 metrów, szybciej, dalej i stabilniej. Wskazówka: Bluetooth samochodu nie jest obsługiwany. Możliwość ponownego ładowania i przenośny ten odtwarzacz cd discman jest wyposażony w wbudowany akumulator litowo-jonowy 1800 mAh, dzięki czemu nie trzeba zawsze podłączać kabel do ładowania do odtwarzacza CD podczas odtwarzania płyty CD.

Odtwarzacz cd z głośnikami stereo - ten przenośny odtwarzacz cd jest wyposażony w dwa głośniki stereo, dzięki czemu nie musisz stale nosić słuchawek podczas słuchania płyty. Duży podświetlany wyświetlacz LED odtwarzacza CD pomaga widzieć informacje o grze również w nocy. Ponadto w zestawie znajduje się kabel auX 3, aby podłączyć odtwarzacz CD do samochodu lub innych zewnętrznych głośników.
MarkaMONODEAL #ad
ProducentMONODEAL #ad
Numer częściD-602
GwarancjaGwarancja jednoroczna

10. DESOBRY

#ad

Kabel AUX, akumulator 2000 mAh, przenośny z głośnikami i nadajnikiem FM, Przenośny odtwarzacz CD, słuchawki, odtwarzacz CD Discman do samochodu, DESOBRY CD

#ad
DESOBRY #ad - Ekran lcd i przyciski mają konstrukcję podświetlenia, dzięki czemu można go bez problemu używać w ciemnym otoczeniu. Odtwarzacz cd fm - nowy model przenośnego odtwarzacza cd z wbudowanym nadajnikiem fm. Funkcja prog może pomóc ci wybrać żądaną muzykę i odtworzyć ją po kolei.

Oferujemy 24-miesięczną gwarancję i przyjazną obsługę klienta. Powtórzenie a-b może powtórzyć zawartość, której potrzebujesz. Dzięki obydwu można szybko odtworzyć żądaną zawartość. Powtórzenie a-b-i prog - funkcje powtarzania a-b-i prog są przydatne dla dzieci i osób uczących się. Wskaźnik zapobiegający przechylaniu i podświetleniu dzięki odtwarzaczowi cd walkman z funkcją anti-Skip możesz płynnie słuchać muzyki. Posiada również dwa gniazda słuchawkowe i można ich używać razem.

Może obsługiwać dłuższy czas odtwarzania i nie trzeba wymieniać baterii ani podłączać kabla do ładowania do odtwarzacza CD podczas odtwarzania muzyki. Odtwarzacz można również podłączyć do samochodu za pomocą kabla AUX. Można go połączyć z samochodem za pomocą częstotliwości FM, bezprzewodowo i wygodnie. Odtwarzacz cd z możliwością ponownego ładowania - ulepszenie akumulatora 2000 mAh zapewnia lepsze wrażenia z użytkowania. Jeśli słuchasz muzyki lub audiobooków w domu, nie musisz używać słuchawek.
MarkaDESOBRY #ad
ProducentDesobry #ad
Wysokość1.1
Długość5.51
Waga0.51
Szerokość5.51
Numer częściMP111B
Gwarancja2 lata gwarancji