Top 10 Blumenerde 20 Liter Günstig – Ziemia ogrodowa

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Floragard

#ad

Borówek i innych roślin bagiennych • do poprawy gleby • z naturalnym nawozem Guano, Floragard Rhodohum 40 l • specjalna ziemia • do surowego ododendronu, azalii

#ad
Floragard #ad - Mocne i witalne rośliny dzięki cennemu naturalnemu nawozowi Guano. Nadaje się również do pielęgnacji gleby w przypadku roślin bagiennych. Gotowa do użycia specjalna ziemia do wrażliwych na wapno roślin bagiennych. Doskonała jakość torfu ułatwia zaopatrzenie w wodę. Bezpieczne dostarczanie składników odżywczych dzięki optymalnej proporcji nawozu klasy premium.
MarkaFloragard #ad
ProducentFloragard #ad
Wysokość2.76
Długość29.13
Waga33.07
Szerokość14.57
Numer części114855
Model114855

2. Meine Orangerie

#ad

Awokado, takich jak drzewo oliwne, Meine Orangerie Ziemia cytrusowa i śródziemnomorska ziemia do roślin 10 l – specjalna ziemia cytrynowa z nawozem cytrusowym – ziemia do roślin wymagających śródziemnomorskich roślin doniczkowych, oleander

#ad
Meine Orangerie #ad - Specjalna receptura naszej ziemi do roślin doniczkowych zapewnia to pomimo zmniejszonej zawartości torfu. Potrzebują kieszeni powietrznych w ziemi doniczkowej, oleandru, aby optymalnie funkcjonować. Składniki odżywcze i wartość ph – ziemia cytrusowa jest idealnie dopasowana z wapnem węglowym i wysokiej jakości nawozem wieloskładnikowym idealnie do drzewa cytrynowego, drzewa limonkowego i innych roślin cytrusowych wartość pH = 5, 6.

Nasza ziemia do kwiatów zapewnia korzystne warunki dla zdrowych patelni z soczyście zielonymi liśćmi i wieloma owocami. Długotrwała stabilna struktura – ziemia do roślin cytrusowych i śródziemnomorska wymagają trwałej stabilności strukturalnej. Włókna drewniane poluzowują i wentylują substrat oraz wspomagają tworzenie się korzeni.

Lepsza wentylacja – korzenie cytrusów, oliwek, bugenwilli i innych. Silny zbiornik wody – nie za dużo i nie za mało! Nasza ziemia do roślin cytrusowych magazynuje odpowiednią ilość wody do drzewka cytrusowego, drzewa oliwnego lub palmy śródziemnomorskiej. Wszechstronne zastosowanie – niezależnie od tego, czy jako ziemia do palm, ziemia do drzew oliwnych lub ziemia do uprawy małych drzewek cytrynowych z nasion.
MarkaMeine Orangerie #ad
ProducentMeine Orangerie #ad
Wysokość2.36
Długość16.93
Waga7.72
Szerokość12.2

3. Humusziegel

#ad

Humusziegel Ziemia do uprawy – 18 l ziemia kokosowa – 2 x 650 g – ziemia do kwiatów z włókna kokosowego – naturalna i beztorfowa – ziemia do wysokich grządek, ziemia, odpowiednia jako ziemia palmowa

#ad
Humusziegel #ad - Ten sam materiał jak w znanych tabletkach źródłowych. Jako ziemia do wysiewu lub do uprawy roślin lub do mieszania własnych substratów do podwyższonej grządki, grządki warzywnej lub skrzynki na kwiaty. Wzmacnia pędy i korzenie: bardzo dobry bufor wodny.

Napowietrza glebę i dzięki temu umożliwia dobry wzrost korzeni, ułatwia wchłanianie składników odżywczych dla rośliny. Zajmuje mało miejsca i nadaje się do długiego przechowywania. Długo zachowuje świeżość: hamuje pleśń, dlatego dobrze nadaje się również do wysiewu i uprawy egzotyki. Wszechstronne zastosowanie, czyste użytkowanie: do użytku w czystej lub mieszanej. Ziemia kokosowa nie brudzi rąk podczas obróbki.

Nigdy więcej nie ciągniesz ciężkich worków z ziemią kwiatową: 2 x 650 gramów – po 3-4 l wody spuchniętej po 18 l luzem humusu kokosowego. Idealnie nadaje się do ziół i warzyw. Uniwersalne zastosowanie: tworzy delikatne, luźne źródło kokosa dla Twoich roślin. Bez torfu i bez nawożenia. Bez jakichkolwiek dodatków, czysty produkt naturalny z surowców odnawialnych.
MarkaHumusziegel #ad
ProducentHumusziegel #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga1.43
Szerokość8.27
Numer części2x650gHumusziegelPrime

4. Compo

#ad

Uniwersalna ziemia do kwiatów o wyjątkowym składzie zapewniającym optymalny wzrost roślin., 5 l, Wysokiej jakości ziemia do kwiatów COMPO SANA®

#ad
Compo #ad - Zdrowy i silny wzrost roślin: optymalne zaopatrzenie w składniki odżywcze dzięki dołączonemu nawożeniu startowym, wysokiej jakości składnikom, idealne wchłanianie wody dzięki płatkom perlitu, wzmocnienie wzrostu korzeni dzięki aktywatorowi korzeni AGROSIL.

Compo gwarancja jakości: surowce dobrane zgodnie z oryginalną recepturą Compo Receptura, przyjemny zapach, ścisła kontrola jakości przez niezależną instytucję badawczą i badawczą Izby Rolniczej LUFA. Zakres dostawy: 1 x 5-litrowy worek compo sana wysokiej jakości ziemia do kwiatów łącznie z 12 tygodniowym zaopatrzeniem w składniki odżywcze, 5, 0 – 6, wartość pH: 5, nr art.11121.

Gotowa do użycia, nie nadaje się do roślin bagiennych, uniwersalna, idealna do wszystkich roślin pokojowych, wysokiej jakości ziemia do kwiatów wraz z nawożeniem startowym do 12 tygodni, balkonowych i ogrodowych, wysiewu i storczyków. Atwa obsługa: łatwe spulchnianie ziemi, wypełnienie ziemią do 1 cm poniżej krawędzi, napełnienie naczynia ziemią i wkładanie rośliny wraz z kulkami korzeniowymi, lekkie dociśnięcie.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość1.93
Długość13.39
Waga1.76
Szerokość8.66
Numer części1112102
Model11121

5. Floragard

#ad

Floragard Ziemia do kwiatów, 40 litrów

#ad
Floragard #ad - Ziemia uniwersalna do roślin balkonowych, doniczkowych i pokojowych. Z gliną i dodatkowymi śladowymi substancjami odżywczymi dla przebieraka od samego początku. Z kompostem zielonego i ekologicznym włóknem drzewnym. Nadaje się również do roślin ogrodowych. Z 8-tygodniowym nawozem dla wspaniałych kwiatów.
MarkaFloragard #ad
ProducentFloragard #ad
Wysokość3.35
Długość30.91
Waga33.07
Szerokość15.16
Numer części118382
Model118382

6. Humusziegel

#ad

Delikatna, nienawożona, 5 kg kokosowego brykietu, ziemia do uprawy owoców, nadaje się do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz, Kokosowa ziemia do kwiatów, warzyw, beztorfowa, bardzo żyzna, pęcznieje do ok. 70 l, roślin ozdobnych i egzotycznych

#ad
Humusziegel #ad - Pęczniejącą ziemię można używać bez mieszania lub po zmieszaniu z inną ziemią, albo w ten sposób stworzyć własną mieszankę ziemi. Możliwość zastosowania również jako ściółka zamiast kory ogrodowej lub kory sosnowej. Wskazówka: im cieplejszą wodą nasączysz blok ziemi, tym większą objętość uzyskasz.

Włóż rozpakowany blok do pojemnika budowlanego albo taczki i dodaj odpowiednią ilość wody. W trakcie procesu pęcznienia możesz dodać nawóz płynny. Włókno kokosowe jest produktem organicznym, pozyskiwanym z włókien orzechów kokosowych. Powstają z długich włókien kokosowych. Towar jest wolny od obcych substancji i nie poddany obróbce. Produkt naturalny 100%, biologicznie-degradalny.

Proces rozkładu w gruncie ok. 5 lat. Zostaw pęczniejący blok z włókna kokosowego na 30-60 minut w zależności od temperatury wody i wymieszaj dłońmi włókna kokosowe, aby rozluźnić pozostałe, twarde elementy. Zatrzymuje wodę i sole mineralne dłużej niż tradycyjna ziemia ogrodowa. W rezultacie nie musisz jej często podlewać a korzenie są równomiernie nawodnione. Możliwość porcjowania.
MarkaHumusziegel #ad
ProducentHumusziegel #ad
Wysokość11.81
Długość11.81
Waga11.02
Szerokość5.12
Numer części5kg-fein-p
Model5kg-fein-p

7. Floragard

#ad

żywopłotów i bylin, krzewów, Floragard Aktiv ziemia do roślin ogrodowych 50 litrów – ziemia z nawozem o długotrwałym działaniu do sadzenia drzew

#ad
Floragard #ad - Z ekologicznymi włóknami drewnianymi. Ziemia do roślin z ograniczeniem bramy do sadzenia krzewów, bylin, krzewów i żywopłotów. Z nawozem o długotrwałym 6 tygodni dla zdrowego wzrostu. Z kompostem zielonym dla dobrego zaopatrzenia w substancje odżywcze.
MarkaFloragard #ad
ProducentFloragard #ad
Wysokość3.94
Długość30.91
Waga32.89
Szerokość15.16
Numer części118394
Model118394

8. Floragard

#ad

Kolor ziemi, ziemia do kwiatów, Floragard Aktywna ziemia do pomidorów i warzyw, 20 l

#ad
Floragard #ad - Dzięki aktywnemu nawozowi nie trzeba dalej nawozić w ciągu pierwszych 6 miesięcy. Wysokiej jakości specjalna ziemia do bezpiecznego wzrostu warzyw owocowych wymagających składników odżywczych. Optymalne wchłanianie wody, nawet po dłuższym wyschnięciu dzięki technologii Aqua-Plus. Mocne rośliny dzięki cennemu naturalnemu nawozowi Guano.
MarkaFloragard #ad
ProducentFloragard #ad
Wysokość6.69
Długość7.87
Waga11.79
Szerokość11.81
Numer części114842
Model114842

9. Compo

#ad

Compo Sana wysokiej jakości ziemia do kwiatów

#ad
Compo #ad - Zakres dostawy: 1 x 60-litrowy worek compo sana wysokiej jakości ziemia do kwiatów łącznie z 12-tygodniowym zaopatrzeniem w substancje odżywcze, wartość pH: 5, 50% mniejsza waga, 6, nr art.2202. Atwa obsługa: łatwe spulchnianie ziemi, napełnienie ziemią do 1 cm pod krawędzią, napełnienie naczynia ziemią i umieszczenie rośliny wraz z kulkami korzeniowymi, lekkie dociśnięcie.

Zdrowy i mocny wzrost roślin: optymalne zaopatrzenie w substancje odżywcze dzięki nawożeniu startowym, idealne wchłanianie wody dzięki płatkom oddechowym Perlit i wysokiej jakości substancjom, wzmocnienie wzrostu korzeni dzięki aktywatorowi korzenia AGROSIL. Gotowa do użycia, lekka i wielokrotnego zamykania, wysokiej jakości ziemia do kwiatów z nawozem startowym do 12 tygodni, nie nadaje się do roślin bagiennych, idealna do wszystkich roślin pokojowych, balkonowych i ogrodowych, 50% mniejsza waga, wysiewu i storczyków.

Compo jakość: surowce dobrane zgodnie z oryginalną recepturą Compo, przyjemny zapach, ścisła kontrola jakości przez niezależny instytut badawczy Izby Rolniczej LUFA.
MarkaCompo #ad
ProducentCOMPO #ad
Wysokość7.48
Długość22.44
Waga27.38
Szerokość11.81
Numer części22202
Model22202

10. Floragard

#ad

Floragard Aktywna ziemia do roślin na balkon i do pelargonii 50 litrów – z nawozem o długotrwałym działaniu przez 6 miesięcy

#ad
Floragard #ad - Z ekologicznymi włóknami drzewnymi. Idealna siła zatrzymywania wody, szczególnie ważne w miesiącach letnich. Nawóz o długotrwałym działaniu przez 6 miesięcy – w sezonie ogrodowym koniec z nawożeniem. Z kompostem zielonym dla dobrego zaopatrzenia w substancje odżywcze. Specjalna ziemia do przesadzania geranii, fuksji i innych roślin balkonowych w doniczce lub skrzynce.
MarkaFloragard #ad
ProducentFloragard #ad
Wysokość3.94
Długość30.91
Waga33.07
Szerokość15.16
Numer części118405
Model118405