Top 10 Elro Türsprechanlage – Domofony

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DOORLINE

#ad

DoorLine Slim DECT kolor: antracyt firmy Telegärtner Elektronik l Sprytna stacja drzwiowa l za naciśnięciem przycisku z AVM FRITZ! Box połączony z domofonem drzwi l możliwość rozszerzenia do

#ad
DOORLINE #ad - Dostarczany w zestawie zasilacz sieciowy 12 v do zasilania; dwa styki przełączające np. Rozmowa przy drzwiach jest bezpośrednim połączeniem telefonicznym/smartfonem; telefon zastępuje dzwonek; integracja w kilka sekund, jak telefon bezprzewodowy; nieskomplikowane doposażenie, ponieważ w najprostszym przypadku do zasilania potrzebne są tylko dwa przewody.

Domofon do fritz! box; brak połączenia kablowego pomiędzy doorline Slim DECT a FRITZ!Box; interkomy i otwieranie drzwi za pomocą istniejących telefonów lub bezpośrednio za pomocą smartfona. Eleganckie, ponadczasowe wzornictwo, wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów; podświetlane pole do opisu do indywidualnego tworzenia; zamknięta szklana powierzchnia z wbudowanymi przyciskami dotykowymi dzwonka.

Np. Przesyłanie zdjęć z drzwi wejściowych bezpośrednio na FRITZ!Fon przy użyciu odpowiedniej kamery IP. Przemyślane i wykonane przez Telegärtner Elektronik w Niemczech. Działa bez połączenia z internetem i płatnych kosztów subskrypcji; domofon zgodny z ochroną danych,. Do otwierania drzwi lub dzwonka do drzwi; możliwość rozszerzenia o SwitchBox SB- 442 do wewnętrznych styków przełączających; szybki i łatwy montaż na istniejącej puszce podtynkowej lub opcjonalnej ramie natynkowej.
MarkaDOORLINE #ad
ProducentTelegärtner Elektronik #ad
Wysokość2.76
Długość11.61
Szerokość7.28
Numer części150725
Model150725
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. TMEZON

#ad

2 przewody, 1080p z kamerą, komunikat o ruchu, aplikacja/Swipe Card Unlock, ekran dotykowy IP 7", interkom z otwieraczem, TMEZON Wideodomofon WLAN, podgląd na żywo i rozmowy za pośrednictwem aplikacji

#ad
TMEZON #ad - Wykrywanie ruchu i udostępnianie urządzenia rodzinie gdy tylko obcy przejdą obok twoich drzwi, możesz udostępnić urządzenie członkowi rodziny, otrzymasz powiadomienie na telefonie, a na karcie SD zostanie również nagrane wideo lub obraz. Dzwonek do drzwi z kamerą, można zobaczyć, szerokokątny kąt 126º i wbudowany czujnik podczerwieni, co dzieje się również w nocy na zewnątrz.

Odblokowanie 3 w 1 ten domofon z otwieraczem drzwi jest wyposażony w kilka metod odblokowywania. 2-przewodowy wideodomofon z pilotem zdalnego sterowania za pomocą aplikacjipołącz monitor z wifi 2, możesz zobaczyć, telefon otrzyma powiadomienie o aplikacji, 4 G, gdy odwiedzający naciśnie dzwonek do drzwi, usłyszeć i rozmawiać z kimś nawet z daleka za pomocą smartfona. Bezpłatna aplikacja to "TuyaSmart". W zakres dostawy wchodzi 8 odznak.

Możesz otworzyć drzwi w dłoni! może być używany w mieszkaniach, willach, biurach, hotelach, budynkach użyteczności publicznej. Odblokowanie można odblokować, aplikację i ekran. Automatyczna migawka lub nagrywaniepo naciśnięciu przez odwiedzających dzwonek do drzwi, kamera automatycznie wykonuje migawkę lub nagranie wideo i zapisuje je na karcie micro SD obsługa do 256 GB, nie wchodzi w zakres dostawy. Jest bardzo wygodna i elastyczna. Nagranie można w każdej chwili sprawdzić za pomocą smartfona.
MarkaTMEZON #ad
ProducentTMEZON #ad
Wysokość6.3
Długość2.36
Waga2.09
Szerokość2.36
Numer częściMZ-M710+MZ-D10
ModelMZ-M710+MZ-D10

3. Balter

#ad

BALTER EVO wideodomofon ekran dotykowy 7 cali stacja do drzwi do 2 dzwonków do domu rodzinnego magistrala 2-przewodowa kamera szerokokątna 150°

#ad
Balter #ad - Kompletny zestaw evo składa się z dwóch monitorów 7" z ekranem dotykowym, ponadczasowej eleganckiej stacji do drzwi z 2 przyciskami dzwonka i modułu zasilania. Funkcja interkomowa | możliwość rozszerzenia o inne monitory: pozostań w kontakcie! Możesz rozszerzyć swój wideodomofon EVO o maksymalnie 2 dodatkowe monitory w każdym mieszkaniu.

Dzięki funkcji noktowizyjnej dzięki wbudowanej białej lampce LED widzisz wizytę wyraźnie i wyraźnie nawet w całkowitej ciemności. Dzięki solidnemu wykonaniu i szlachetnym materiałom będziesz długo cieszyć się ponadczasowym wzornictwem urządzenia. Kamera o bardzo szerokim kącie widzenia 150° i widoczność w ciemności – stacja drzwiowa evo jest wyposażona w kamerę o bardzo dużym kącie widzenia 150°. Na cienkim ekranie dotykowym 7" można oglądać filmy na żywo swoich gości, oglądać zapisane filmy i wiele innych. Nowoczesna technologia magistrali 2-przewodowej i zapewnia szybką instalację – dzięki najnowocześniejszej technologii magistrali 2-przewodowej wystarczą tylko 2 przewody, aby jednocześnie przesyłać wideo, audio i prąd.

Dzięki temu można korzystać z wbudowanej funkcji interkomu i komunikować się z członkami rodziny w innych częściach domu. 2 x pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7" i nowoczesna i elegancka stacja drzwiowa: zobacz, kto stoi przed drzwiami: dzięki wideodomofonowi EVO możesz cieszyć się maksymalnym bezpieczeństwem i komfortem. Kompletny zestaw do domu dwurodzinnego: dzięki temu kompletnemu zestawowi w mgnieniu oka wyposażysz swój dom dwurodzinny w wydajny wideodomofon. Istniejące już druty starego urządzenia można najczęściej nawet dalej używać: dzięki temu instalacja jest dziecinnie prosta.
MarkaBalter #ad
ProducentBalter #ad
Waga4.41
Numer częściSB-122
ModelAK3-AT1-GL-M-X

4. Balter

#ad

BALTER EVO wideodomofon 4 x ekran dotykowy o przekątnej 7 cali magistrala 2-przewodowa stacja do drzwi do domu jednorodzinnego 1 dzwonek do drzwi kamera szerokokątna 150°

#ad
Balter #ad - Dzięki solidnemu wykonaniu i szlachetnym materiałom będziesz długo cieszyć się ponadczasowym wzornictwem urządzenia. Dzięki temu twój nowy wideodomofon EVO można zainstalować w mgnieniu oka. Funkcja interkomu | pozostań w kontakcie! Korzystasz z wbudowanej funkcji interkomu i możesz komunikować się z członkami rodziny w innych częściach domu.

Już istniejące przewody w starej instalacji można najczęściej nawet dalej używać: dzięki temu instalacja jest dziecinnie prosta. Kompletny zestaw do domu jednorodzinnego: dzięki temu kompletnemu zestawowi w mgnieniu oka wyposażysz swój dom jednorodzinny w wydajny wideodomofon. 4 x pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7" i nowoczesna i elegancka stacja drzwiowa: sprawdź, kto stoi przed drzwiami: wideodomofon EVO zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Nowoczesna technologia magistrali 2-przewodowej do szybkiej instalacji – dzięki najnowocześniejszej technologii 2-przewodowej magistrali wystarczą tylko 2 przewody, aby jednocześnie przesyłać wideo, audio i prąd.

Kompletny zestaw evo składa się z czterech 7-calowych monitorów z ekranem dotykowym, ponadczasowej eleganckiej stacji do drzwi z 1 przyciskiem dzwonka i modułu zasilania. Dzięki temu możesz rozpocząć pracę i cieszyć się bezpieczeństwem i komfortem swojego wideodomofonu EVO. Na smukłym ekranie dotykowym o przekątnej 7" można oglądać filmy na żywo gości i oglądać zapisane filmy i wiele innych. Wysokiej jakości stacja do drzwi jest wyposażona w podświetlaną tabliczkę dzwonka. Dzięki temu można rozpoznać również gości, którzy nie stoją bezpośrednio przed kamerą.
MarkaBalter #ad
ProducentBalter #ad
Waga4.41

5. Goliath

#ad

Goliath Hybrid | 2-przewodowy Bus | Full-HD wideodomofon | aplikacja | 1 x ekran dotykowy Full HD 17,78 cm 7" | aluminiowa stacja do drzwi natynkowych | ultra szerokokątny kąt 180° | AV-BUS-101

#ad
Goliath #ad - Automatyczne migawki. Ręczne nagrywanie wideo. Funkcja interkomu i otwierania drzwi. 2-przewodowa magistrala wewnętrzna – 17, 78 cm 7" lcd pojemnościowy ekran dotykowy. Kamera Full HD. Dom jednorodzinny. Trzy tapety.

Okablowanie za pomocą 2 przewodów. Stacja drzwiowa – anodowana obudowa aluminiowa natynkowa. Wymiana zwykłego dzwonka lub starego domofonu jest przy tym dziecinnie prosta. Miejsce na karty pamięci microSD do 64 GB. Bezpłatna aplikacja – dzięki aplikacji "easyviewer plus" dla systemów ios i Android masz również w podróży przegląd tego, co dzieje się przed Twoimi drzwiami. Kto dzwoni do domu? – dzięki najnowocześniejszym wideodomofonom firmy Goliath możesz zobaczyć swoich gości, rozmawiać z nimi lub otworzyć drzwi za pomocą dotknięcia palca.

Okablowanie za pomocą 2 przewodów. Jesteśmy naszymi produktami i nie możemy się doczekać, aby przekonać Cię do naszych wideodomofonów Goliath. Prawdziwa widoczność w nocy na podczerwień. Możesz komunikować się z gośćmi i otworzyć drzwi. Ip65 i ik07. Ultra szeroki kąt widzenia 180°.
MarkaGoliath #ad
ProducentGoliath #ad
Wysokość1.1
Długość10.24
Szerokość6.69
Numer częściAV-BUS-101
ModelAV-BUS-101

6. TMEZON

#ad

Odblokowywanie 4 w 1, 10 cali, ekran dotykowy IP, migawka/nagrywanie, dzwonek do drzwi z kamerą, TMEZON Wideodomofon Wi-Fi, 1080p, technologia 4-przewodowa, noktowizor, aplikacja TuyaSmart

#ad
TMEZON #ad - Można go połączyć przez wi-fi i używać aplikacji do przeglądu na żywo i zdalnego odblokowywania. 4-przewodowy wideodomofon z aplikacjądzięki najnowszej technologii ip, możesz zobaczyć, a nawet zdalnie odblokować za pomocą smartfona w dowolnym miejscu.

Jest bardzo wygodna i elastyczna. 10-calowy ekran dotykowy ip i dzwonek do drzwi 1080pten zestaw jest wyposażony w dzwonek z kamerą i monitorem. Można odblokować za pomocą hasła, karty identyfikacyjnej wycierania, aplikacji i ekranu. Automatyczna migawka lub nagrywaniegdy odwiedzający naciśnie dzwonek do drzwi lub wyzwalają wykrycie ruchu, dzwonek radiowy automatycznie wykonuje migawkę lub nagranie wideo i zapisuje je na karcie micro SD obsługa do 256 GB, nie wchodzi w zakres dostawy.

W zakres dostawy wchodzi 5 odznak. Monitor tft o przekątnej 10 cali o smukłej konstrukcji, deszczem, noktowizorem, szerokokątnym kątem 115º, obsługa dotykowa, obsługa WiFi z Internetem. Aplikacja to "TuyaSmart". Jeśli chcesz więcej, dodaj odznakę 125 kHz. Dzwonek 1080p z kamerą z wodoodporną osłoną, obsługa bez użycia rąk, wbudowanym czujnikiem podczerwieni, pyłoszczelnym i antyandalizmowym. Można podłączyć wszystkie zamki elektroniczne 12 V. Wifi 2, a nie 5g.
MarkaTMEZON #ad
ProducentTMEZON #ad
Numer częściMZ-IP-HD108+MZ-VDP-HD130
ModelMZ-IP-HD108+MZ-VDP-HD130

7. COOAU

#ad

Dwukierunkowy dźwięk, COOAU Dzwonek do drzwi wideo 2K z kamerą, akumulator, kąt widzenia 166°, bezproblemowa instalacja,, z funkcją rozpoznawania osób PIR, bezprzewodowy dzwonek do drzwi z gongiem

#ad
COOAU #ad - Dzięki ulepszonej redukcji szumów i technologii przetwarzania echo możesz prowadzić wyraźne rozmowy wideo na żywo z gośćmi, aby uzyskać szybką odpowiedź. W porównaniu z tradycyjnym dzwonkiem radiowym, aplikacja "COOAU Cam" umożliwia podzielenie się inteligentnym dzwonkiem do drzwi z rodziną. Cooau dzwonek do drzwi posiada roczny serwis gwarancyjny i dożywotnią pomoc techniczną, dzięki czemu nie musisz się martwić.

Bezprzewodowy lub przewodowy montażkamerę dzwonka do drzwi cooau można łatwo zainstalować bezprzewodowo w ciągu 5 minut i jest wyposażony w akumulator, który wystarcza na 3-5 miesięcy po jednym naładowaniu. Ulepszony przycisk cooau obsługuje ponad 20 000 zastosowań, dzięki czemu nie musisz się martwić o uszkodzenie przycisku dzwonka. Obsługuje karty sd o pojemności do 128 GB i pamięć w chmurze, bez ukrytych zagrożeń wycieków. Bezprzewodowe gongi można umieścić w dowolnym miejscu w domu i nie są już ograniczone zasilaniem. Ponadto dzwonek do drzwi można po prostu podłączyć do istniejącego obwodu dzwonka, aby móc go używać na stałe bez konieczności zdejmowania go do ładowania.

Wodoszczelność ip66 i wysokiej jakości materiałwodoszczelność ip66 zapewnia doskonałą odporność na wysoką temperaturę i wodoodporność dzwonka do drzwi. Możesz w każdej chwili sprawdzić sytuację przy drzwiach, kto Goście są odwiedzający są drzwi itd. Idealna temperatura robocza wynosi od -10°C do 50°C. Rozdzielczość 2kcooau wykorzystuje najnowszy chip high-end i czujnik sony, aktualizuje bezprzewodowy dzwonek do drzwi do jakości wideo 2K FHD, a dzięki szerokokątnemu kątowi 166° i zasięgu widzenia w nocy 32 m, gdzie jesteś lub wybrać wcześniej nagraną wiadomość głosową 30 s, niezależnie od tego, zapewnia wyraźniejsze i szersze pole widzenia.
MarkaCOOAU #ad
ProducentCOOAU #ad
Wysokość1.48
Długość5.4
Szerokość2.13
Numer częściZS-GQ5
ModelBell J6 Plus

8. Balter

#ad

1 dzwonek rodzinny, Balter EVO-HD wideodomofon, kamera Full HD, interkom z kamerą szerokokątną 175°, 2-przewodowy magistral, 7-calowy monitor HD, dzwonek do drzwi z kamerą

#ad
Balter #ad - Dodatkowo ochrona sabotażowa chroni systemy domofonowe przed manipulacją. W przypadku pytań lub problemów jesteśmy w każdej chwili dostępni telefonicznie lub e-mailem i oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy oraz 24-miesięczną gwarancję. Dzięki wbudowanej funkcji noktowizyjnej led z białym światłem możesz mieć wyraźny i wyraźny widok gości nawet w całkowitej ciemności.

Serwis i wsparcie z niemiec – balter to niezawodny partner w zakresie wysokiej jakości systemów domofonowych. Istniejące już przewody starego urządzenia mogą być często używane, która wymaga tylko 2 przewodów do transmisji wideo, że instalacja jest jeszcze łatwiejsza. Skorzystaj z naszego dożywotniego wsparcia z naszego własnego centrum serwisowego w Niemczech. Bogate funkcje – skorzystaj z funkcji interkomu do komunikacji między monitorami w domu a sąsiadami. Dzięki temu instalacja nowego domofonu jest wykonana w mgnieniu oka.

Funkcja automatycznego zapisywania obrazu sprawia, że nie przegapisz niczego w przypadku nieobecności. Nowoczesna technologia magistrali 2-przewodowej zapewnia łatwą instalację – nasz wideodomofon evo wykorzystuje najnowszą technologię magistrali 2-przewodowej, co sprawia, audio i prądu. Dzięki ponad 17-letniemu doświadczeniu oferujemy szeroką gamę innowacyjnych wideodomofonów. Kompletny zestaw do domu jednorodzinnego: w mgnieniu oka doświadczysz bezpieczeństwa i komfortu wydajnego wideodomofonu Full HD dzięki temu kompletnemu zestawowi do domu jednorodzinnego.
MarkaBalter #ad
ProducentBalter #ad

9. Balter

#ad

Bez aplikacji, BALTER EVO wideodomofon ekran dotykowy o przekątnej 7 cali stacja drzwiowa czarna dzwonek magistrala 2-przewodowa kamera szerokokątna 150° 2 domy rodzinne 2 dzwonki

#ad
Balter #ad - Kompletny zestaw evo składa się z dwóch monitorów 7" z ekranem dotykowym, ponadczasowej eleganckiej stacji do drzwi z 2 przyciskami dzwonka i modułu zasilania. Dzięki funkcji noktowizora dzięki wbudowanej diodie LED z białym światłem widzisz wyraźnie i wyraźnie, nawet w całkowitej ciemności. Ultra szerokokątna kamera 150° i widoczność w nocy w ciemności – stacja do drzwi evo jest wyposażona w kamerę o bardzo dużym kącie widzenia 150°.

Już istniejące przewody w starej instalacji można najczęściej nawet dalej używać: dzięki temu instalacja jest dziecinnie prosta. Dzięki temu twój nowy wideodomofon EVO można zainstalować w mgnieniu oka. 2 x pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7" i nowoczesna i elegancka stacja drzwiowa: sprawdź, kto stoi przed drzwiami: wideodomofon EVO zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Dzięki temu możesz zacząć korzystać z bezpieczeństwa i komfortu dzwonka do drzwi EVO.

Nowoczesna technologia magistrali 2-przewodowej zapewnia szybką instalację – dzięki najnowocześniejszej technologii 2-przewodowej magistrali wystarczą tylko 2 przewody, aby jednocześnie przesyłać wideo, audio i prąd. Dzięki temu można korzystać z wbudowanej funkcji interkomu i komunikować się z członkami rodziny w innych częściach domu. Kompletny zestaw do domu dwurodzinnego: dzięki temu kompletnemu zestawowi w mgnieniu oka wyposażysz swój dom dwurodzinny w wydajny wideodomofon. Na smukłym ekranie dotykowym o przekątnej 7" można oglądać filmy na żywo gości i oglądać zapisane filmy i wiele innych.
MarkaBalter #ad
ProducentBalter #ad

10. Schneider Electric

#ad

Biały, Domofon 1763070 od Ritto

#ad
Schneider Electric #ad - Kontrola wideo = nie. Funkcje włącznika = tak. Lampki funkcyjne = tak. Wyłącznik głosu = tak. Bez słuchawki = nie.
MarkaSchneider Electric #ad
ProducentRitto #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.22
Szerokość0
Numer części2545011
Model2545011
Gwarancja1 rok gwarancji