Top 10 Erste Hilfe Set Fahrrad – Turystyczne zestawy pierwszej pomocy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. General Medi

#ad

Wędrówek, samochodu, biura, sportu, General Medi Zestaw pierwszej pomocy – 175-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium do domu, kempingu, ratownictwa czerwony, podróży

#ad
General Medi #ad - Jest dobrze zorganizowany z wieloma przegródkami, a w razie potrzeby jest jeszcze więcej miejsca, aby dodać więcej przedmiotów. Wysoka jakość – potrzebujesz sprzętu outdoorowego, który jest tak samo wytrzymały jak Ty. Zawartość – zapakowane w 175 przydatnych i cennych środków medycznych do szpitali.

Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które zostały zaprojektowane z myślą o trwałości. Oferujemy najlepsze w branży. Jesteśmy przekonani, że nasze zestawy zawierają więcej i wysokiej jakości treści niż ktokolwiek inny na rynku. Aby uzyskać szybki dostęp, plecaku, że zestaw jest zawsze pod ręką, przechowuj go w torbie Bug-Out, schowku na rękawiczki pojazdu lub w szafce Mediów. Bądź swoim własnym lekarzem – upewnij się, gdy profesjonalna pielęgnacja znajduje się w pewnej odległości.

Wytrzymała i lekka – torba jest mocna, kompaktowa i łatwa do przenoszenia i zawiera wszystkie podstawowe artykuły pierwszej pomocy. Pełną listę treści można znaleźć na zdjęciach produktu i w opisie produktu. Bezpieczeństwo i niezawodność – wszystkie nasze produkty są dopuszczone zgodnie z ISO 13485, wszędzie tam, CE i FDA, aby zapewnić zgodność z globalnymi standardami, gdzie są używane.
MarkaGeneral Medi #ad
ProducentHANGZHOU AOSI HEALTHCARE CO.,LTD #ad
Wysokość2.56
Długość7.87
Waga1.28
Szerokość5.51

2. The Body Source

#ad

Płukanie oczu, Zestaw pierwszej pomocy – 90-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium – zawiera natychmiastowe chłodzenie, biura lub samochodu – zielony, koc ratunkowy do domu

#ad
The Body Source #ad - Kompaktowy + przenośny: praktyczna i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie i bezpieczny transport.

Zestaw pierwszej pomocy: obszerna walizka pierwszej pomocy składa się z 90 części. Wytrzymała torba: wodoodporna torba nylonowa z wyjątkowo odpornym materiałem. Z certyfikatem: zawartość posiada oznakowanie ce. Idealny do gospodarstwa domowego, wędrówek, biura, samochodu, podróży, przyczepy kempingowej, sportów na świeżym powietrzu. Dodatkowa zawartość: akumulatory chłodzące, koc ratunkowy, sterylne płukanie oczu, bandaże, opatrunki, plastry na kostki i opuszki palców.
MarkaThe Body Source #ad
ProducentThe Body Source #ad
Wysokość5.91
Długość9.84
Waga1.39
Szerokość7.87
Numer częściFA-90
ModelFA-90G

3. General Medi

#ad

Samochodu, General Medi Zestaw pierwszej pomocy – 210-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium do domu, uprawiania sportu, biura, ratownictwa zielony, wędrówek, kempingu, podróży

#ad
General Medi #ad - Zostań swoim własnym lekarzem – upewnij się, gdy profesjonalna pielęgnacja znajduje się w pewnej odległości. Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które są zaprojektowane z myślą o trwałości. Jesteśmy przekonani, że nasze zestawy zawierają więcej treści wysokiej jakości niż jakakolwiek inna na rynku.

Wysoka jakość – potrzebujesz sprzętu outdoorowego, który jest tak samo wytrzymały jak Ty. Przechowuj go w torbie typu bug-out, plecaku, że zestaw jest zawsze pod ręką, schowku na rękawiczki lub szafce multimedialnej. Wytrzymała i lekka – torba jest mocna, kompaktowa i łatwa do przenoszenia, zawiera wszystkie podstawowe artykuły pierwszej pomocy. Oferujemy najlepsze w branży.

Jest dobrze zorganizowany dzięki wielu przegródkom i jest jeszcze dodatkowe miejsce, aby w razie potrzeby dodać więcej elementów. Pełną listę treści można znaleźć na zdjęciach produktu i w opisie produktu. Bezpieczeństwo i niezawodność – wszystkie nasze produkty są zgodne z normą ISO 13485, aby zapewnić zgodność z globalnymi standardami, CE i FDA, gdziekolwiek są używane. Zawartość – opakowanie zawiera 210 przydatnych i cennych środków medycznych do szpitali.
MarkaGeneral Medi #ad
ProducentHANGZHOU AOSI HEALTHCARE CO.,LTD #ad
Wysokość3.54
Długość8.66
Waga1.68
Szerokość6.69
Numer części7554
Model7554

4. General Medi

#ad

Samochodu, na, 215-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium z 43-częściowym mini apteczką pierwszej pomocy do domu, biura, podróży, wędrówek, General Medi 2 w 1 zestaw pierwszej pomocy, sportu

#ad
General Medi #ad - Wytrzymała i lekka – torba jest mocna, kompaktowa i łatwa do przenoszenia i zawiera wszystkie podstawowe artykuły pierwszej pomocy łącznie 258 sztuk. Kompleksowa pielęgnacja – ten doskonały zestaw survivalowy zawiera wszystko, czego potrzebujesz do czyszczenia i łączenia drobnych ran w praktycznym mini woreczku.

Wysoka jakość – potrzebujesz sprzętu outdoorowego, który jest tak samo wytrzymały jak Ty. Jest dobrze zorganizowany z wieloma przegródkami i jest jeszcze więcej miejsca, aby w razie potrzeby dodać kolejne przedmioty. Dlatego sprzedajemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, które zostały zaprojektowane z myślą o trwałości.

Oferujemy najlepsze w branży. Bezpieczeństwo i niezawodność – wyprodukowano z najwyższej jakości instytucji, która przekracza standardy bezpieczeństwa pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci. Nowe wzornictwo: zestaw pierwszej pomocy 2 w 1 zawiera 215 artykułów medycznych o kompaktowej, elastycznej i trwałej konstrukcji rozmiar 25 x 16 x 9 cm o wadze zaledwie 1, 5 funta i dodatkowym 43-częściowym mini apteczce.
MarkaGeneral Medi #ad
ProducentHANGZHOU AOSI HEALTHCARE CO.,LTD #ad
Wysokość3.54
Długość9.84
Waga1.76
Szerokość5.91

5. GoLab

#ad

Podczas uprawiania sportów itp., Zestaw do pierwszej pomocy, na wycieczki

#ad
GoLab #ad - Kompaktowy i przenośny – dzięki obu karabińczykom do zamocowania na plecaku ten zestaw nadaje się do wszelkich zadań i sportów na zewnątrz np. Wzornictwo – solidne wzornictwo z przemyślanymi przegródkami zapewnia szybki dostęp, dodatkowo produkt jest wyposażony w praktyczną klamrę pasa.

Made in germany – wysokiej jakości markowy zestaw do udzielania pierwszej pomocy zgodny z normą DIN 13167. Do kolarstwa górskiego, wspinaczki, jazdy motocyklem, wędrówek. Poczucie bezpieczeństwa – świadomość, że w każdej sytuacji awaryjnej jesteś dobrze zabezpieczony i możesz szybko zareagować. Informacje dotyczące sytuacji awaryjnych – w dołączonej wielojęzycznej broszurze j. Polski może nie być dostępny szczegółowo opisane zostały kroki, jakie należy podjąć w przypadku najczęstszych obrażeń ciała i ich symptomów.
MarkaGoLab #ad
ProducentGoLab #ad
Wysokość2.56
Długość6.89
Szerokość4.72
Numer częściG-01-001
ModelG-01

6. HONYAO

#ad

Na kemping, motocykla, torba ratunkowa, sytuacje, 90-częściowy, rower, na zewnątrz, miejsca pracy, do domu, mini apteczka podróżna, wędrówki, HONYAO® Zestaw pierwszej pomocy, mały zestaw do samochodu

#ad
HONYAO #ad - Nasz sklep udziela 24-miesięcznej gwarancji na zestaw pierwszej pomocy. W zestawie bandaż mocujący, dokładnie to, paski plastyczne, koc ratunkowy i wiele innych, opaska uciskowa, czego potrzebujesz w sytuacji awaryjnej. Jeśli zdecydujesz się na wysokiej jakości zestaw pierwszej pomocy firmy HONYAO masz wszystko, czego potrzebujesz do najczęstszych wypadków i wymagań pierwszej pomocy.

Oferujemy podręczniki pierwszej pomocy w wielu językach, mecze piłki nożnej, klęski żywiołowe i sytuacje przetrwania, które wymagają pierwszej pomocy. Po spożyciu artykułów można uzupełnić nowe niezbędne przedmioty zgodnie z własnymi potrzebami. Idealnie nadaje się również do domu, kemping, które są zawsze przygotowane na wszystkie urazy, miejsca pracy. Mały zestaw pierwszej pomocy doskonale nadaje się do przechowywania w szufladach, samochodach i motocyklach.

W przypadku problemów z jakością wymienimy ją bezpłatnie. Zestaw pierwszej pomocy zawiera łącznie 90 części zgodnie z normą ce. Mini zestaw pierwszej pomocy jest mały i przenośny, plecakach, ma wymiary 15 x 12 x 5 cm i waży tylko 240 g. Mini zestaw pierwszej pomocy jest idealny do aktywności na świeżym powietrzu, takich jak wędrówki, jazda na rowerze, szkoły, polowanie i wiele innych. Pełną listę treści można znaleźć na zdjęciach produktu. Można go zabrać ze sobą wszędzie.
MarkaHONYAO #ad
ProducentHONYAO #ad
Waga0.53
Numer częściHY-MINIJJB-001

7. FLEXEO

#ad

Wędrówki, zestaw pierwszej pomocy w nagłych wypadkach – praktyczny zestaw, motocykl, rower, Zestaw pierwszej pomocy do użytku na zewnątrz zgodnie z normą DIN 13167 – zestaw podróżny na podróż, kemping

#ad
FLEXEO #ad - Zebraliśmy zestaw z absolutną wiedzą fachową, idealny do wędrówek na świeżym powietrzu i jazdy na rowerze. Nasza torba pierwszej pomocy idealnie nadaje się również do domu lub w podróży. Zestaw pierwszej pomocy na świeżym powietrzu – dzięki kompaktowemu kształtowi, dwóm karabińczykom i dwóm szlufkom na pasek zestaw pierwszej pomocy zapewnia wiele możliwości mocowania na wędrówce/rowerze.

Niezależnie od tego, czy w Niemczech czy w pozostałej części Europy. Niezależnie od tego, jazdy na nartach. Dzięki temu zestawowi zawsze odpowiadasz normie i jesteś po bezpiecznej stronie. Dzięki temu są zawsze gotowe do użycia w nagłych przypadkach. Apteczka pierwszej pomocy do motocykla – ten zestaw odpowiada din 13167 i tym samym spełnia wymagania jako apteczka pierwszej pomocy dla motocykla. Idealnie przygotowany na sytuacje awaryjne – dzięki naszym wysokiej jakości materiałom opatrunkowym z tego zestawu awaryjnego zawsze będziesz dobrze przygotowany.

Dlatego zestaw pierwszej pomocy idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz. Wytrzymały i wytrzymały – nasz zestaw pierwszej pomocy do użytku na zewnątrz posiada bardzo wytrzymałą i wytrzymałą torbę, jazdy na rowerze, czy podczas uprawiania sportu, wspinaczki, wędrówek, która idealnie chroni zawartość nawet w najtrudniejszych warunkach. Zawartość zgodnie z normą din 13167: nasza apteczka pierwszej pomocy odpowiada oczywiście aktualnemu DIN 13167 i tym samym spełnia wymagania dotyczące apteczek / toreb na koła silnika.
MarkaFLEXEO #ad
ProducentFLEXEO #ad
Wysokość6.69
Długość5.12
Waga0.74
Szerokość3.15
Numer części3021

8. Zenwells

#ad

Akcesoria turystyczne – zestaw First Aid z mapą kleszczy i gwizdkiem sygnalizacyjnym zgodnie z DIN 13167, Zestaw pierwszej pomocy na świeżym powietrzu – rower

#ad
Zenwells #ad - Niezależnie od tego, kiedy tylko go potrzebujesz. Pasuje do każdego plecaka i walizki – kompaktowa i lekka konstrukcja z twardego tworzywa EVA o wadze zaledwie 0, 4 kg umożliwia łatwe przechowywanie i bezpieczny transport Twojego wytrzymałego mini pudełka.

Korzystaj z pudełka ratunkowego, szybko pod ręką. Wyprodukowano w niemczech + dodatkowa zawartość: - zestaw pierwszej pomocy został wyprodukowany w Niemczech zgodnie z normą DIN 13167 i wyposażony w wysokiej jakości materiał opatrunkowy, kartę na kleszcze, gwizdek awaryjny i metalową pęsetę. Idealny prezent dla przyjaciół z góry – niezależnie od tego, czy jako prezent na urodziny lub po prostu jako mały upominek w międzyczasie. Wielojęzyczna broszura maltizer w zestawie – dzięki czemu masz wszystko, czy jako zestaw podróżny, co ważne do pierwszej pielęgnacji ran, sprzęt kempingowy lub jako zestaw pierwszej pomocy w domu.

Podaruj bezpieczeństwo i pokaż, że bezpieczeństwo twoich bliskich jest dla ciebie ważne! Zestaw awaryjny dla całej rodziny – większość wypadków zdarza się w domu! Nasza apteczka pierwszej pomocy nadaje się zarówno do aktywności na świeżym powietrzu, jak i domowej apteczki w mieszkaniu.
MarkaZenwells #ad
ProducentZenwells #ad
Wysokość4.72
Długość6.89
Waga0.82
Szerokość2.56
Numer częściEHS1

9. freigeist ESPRIT LIBRE

#ad

Zestaw pierwszej, zestaw pierwszej pomocy na rower, zestaw pierwszej pomocy, Freigeist zestaw pierwszej pomocy do użytku na zewnątrz – zawartość niemieckiego DIN 13167 + Burncare + gwizdek awaryjny

#ad
freigeist ESPRIT LIBRE #ad - Dzięki karabińczykom i szlufkom możesz wszędzie zamocować swoją apteczkę podróżną. Dzięki temu możesz natychmiast zareagować w nagłych przypadkach. Wyprodukowano w niemczech – twój podróżny zestaw pierwszej pomocy z Niemiec z wysokiej jakości materiału opatrunkowego zgodnie z normą DIN13167 + EXTRA Burncar + dodatkowy gwizdek awaryjny + e-book.

60 dni testowania – tak proste jak nigdy dotąd! jeśli nie będziesz w 100% zadowolony z zestawu pierwszej pomocy dla dzieci, zwrócimy Ci cenę zakupu do 60 dni - bez sprzeciwu! Włóż swoją nową torbę awaryjną wypełnioną już teraz do koszyka! Idealny w podróży – niezależnie od tego, czy jest to zestaw pierwszej pomocy, w podróży lub na kemping.

Zestaw awaryjny do roweru ma naprawdę lekki i bardzo mały rozmiar, idealny do Twojej torby rowerowej. Wierny towarzysz – zestaw pierwszej pomocy rowerowej jest idealny na następną wycieczkę. Szybkie reagowanie – dzięki zapięciu easy open możesz szybko i łatwo otworzyć torbę pierwszej pomocy.
Markafreigeist ESPRIT LIBRE #ad
Producentfreigeist #ad
Wysokość2.36
Długość6.89
Waga0.82
Szerokość4.72
Numer części8000243

10. Tasmanian Tiger

#ad

Bardzo lekki, na kemping, 25-częściowy, wędrówek czarny, Tasmanian Tiger TT First Aid Complete MK II zestaw pierwszej pomocy w podróży i w domu, podróży, do aktywności na świeżym powietrzu

#ad
Tasmanian Tiger #ad - Idealne wyposażenie pierwszej pomocy do wszystkich aktywności na świeżym powietrzu dla 1-4 osób. Waga zaledwie 550 g i wymiary 18 x 12, 5 x 5, 5 cm, idealne na wycieczki do 7 dni. W zestawie nożyczki, taśma, pęseta, koc ratunkowy, materiały maskujące i lista kontrolna. Artykuł pomocniczy w opisie. Dokładna zawartość wszystkich 25 zawartych w zestawie 1.
MarkaTasmanian Tiger #ad
ProducentTasmanian Tiger #ad
Wysokość2.17
Długość7.09
Waga1.21
Szerokość4.92