Top 10 Federmappe Mädchen – Piórniki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Depesche

#ad

Nożyczkami, Depesche 11180 TOPModel Fantasy, 3-krotny piórnik z wypełnieniem w stylu Icefriends, z flamastrami i kredami, klejem i wieloma innymi, linijką, piórnik o wymiarach ok. 7,5 x 13 x 20 cm

#ad
Depesche #ad - Piórnik dla dziewczynek z 3 przegródkami na zamek błyskawiczny. Wypełniony 18 kredami i 18 flamastrami firmy Lyra oraz wieloma akcesoriami, takimi jak nożyczki, klej, temperówka, gumka i linijka. Wymiary: ok. Design: topmodel Fantasy - Icefriends by Depesche. Z efektem brokatu na okładce. 7 x 13 x 20 cm.
MarkaDepesche #ad
ProducentDepesche #ad
Wysokość7.87
Długość2.95
Waga1.21
Szerokość5.12
Numer części11180
Model11180
GwarancjaBrak gwarancji

2. ZIPIT

#ad

ZIPIT Grillz piórnik dla dzieci, dla chłopców, duży piórnik do szkoły, kolor jasnoniebieski

#ad
ZIPIT #ad - Dzięki wyjątkowemu nadrukowi Wildlings Design z pewnością wyróżnisz się z tłumu. Stabilne i lekkie – to wszechstronne pudełko do przechowywania jest wyposażone w wytrzymałą powłokę zewnętrzną i miękką, odporną na zarysowania stronę wewnętrzną, aby chronić zawartość.

Dużo miejsca do przechowywania – wymiary 22 x 10 cm i pomieści do 30 długopisów; z dużym otworem po przekątnej, dzięki czemu znajdziesz dokładnie to, czego szukasz. Piórnik jest lekki i wyposażony w bezpieczny zamek błyskawiczny zapewniający bezproblemowe przechowywanie. Wyprodukowana z wytrzymałego poliestru i odpornego na rozdarcia EVA gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Spraw, aby nauka stała się przyjemnością – rozwiń swoje pomysły i puść wodze fantazji za pomocą tego niebieskiego piórnika Wildlings. Położyć płasko do wyschnięcia. Dożywotnia gwarancja – dzięki zobowiązaniu zipit do jakości możesz kupować bez obaw. Możliwość prania w pralce – piórnik wildlings można prać w pralce w temperaturze do 30° w programie do tkanin delikatnych.
MarkaZIPIT #ad
ProducentZIPIT #ad
Wysokość3.94
Długość8.66
Szerokość0.79
Numer częściN3O-813
ModelA3O-813
GwarancjaDożywotnia gwarancja, wymagana rejestracja

3. ZIPIT

#ad

Tęcza, Spodnie Jumbo, ZIPIT

#ad
ZIPIT #ad - Wyprodukowana z wytrzymałego poliestru i odpornego na rozdarcia EVA gwarantuje wieloletnie użytkowanie. Dużo miejsca do przechowywania – wymiary 23 x 15 cm i pomieści do 60 długopisów; z dużym otworem po przekątnej, dzięki czemu znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Można prać w pralce – piórnik monster można prać w pralce w temperaturze do 30° w programie do tkanin delikatnych. Długi zamek błyskawiczny – wyprodukowany z jednego długiego zamka błyskawicznego, czy inne przedmioty osobiste, który można całkowicie otworzyć i zamknąć, czego potrzebujesz. Dzięki promieniującym oczom i zamkowi błyskawicznemu uśmiech ten przyjazny potwór jest wspaniałym towarzyszem dla chłopców.

Położyć płasko do wyschnięcia. Dożywotnia gwarancja – dzięki zobowiązaniu zipit do jakości możesz kupować bez obaw. Niezależnie od tego, piórnik zapewnia dużo miejsca na wszystko, czy chodzi o przybory szkolne, potwór jest popularny wśród dzieci i nastolatków. Spraw, aby nauka stała się przyjemnością – rozwiń swoje pomysły i puść wodze fantazji za pomocą tego piórnika.
MarkaZIPIT #ad
ProducentZIPIT #ad
Wysokość9
Długość5.9
Waga0.13
Szerokość0.8
Numer częściZTMJ-SE-7
ModelZTMJ-SE-7
Gwarancja20+ lat

4. Affenzahn

#ad

Affenzahn Piórnik do przedszkola, piórnik dla dzieci z motywem zwierzęcym i językiem

#ad
Affenzahn #ad - To sprawia, że etui jest wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Jedyny w swoim rodzaju język – w języku piórnika znajduje się miejsce na imię lub zdjęcie dziecka.

Od jednorożca do sowy każde ulubione zwierzę dziecka jest przy sobie. Duża przegródka – w piórniku dla dziewcząt i chłopców bez problemu zmieści się kredki świecowe, kolorowe i flamastry, klej i linijka. Przepiękne motywy zwierzęce – piórnik jest dostępny z popularnymi motywami zwierzęcymi od Monkey Ząb. Od butelki do torby – piórnik jest wykonany z materiałów, które składają się w 50% z przetworzonych butelek PET. Stabilna pozycja – piękny piórnik do przedszkola lub przedszkola stoi całkowicie bezpiecznie.
MarkaAffenzahn #ad
ProducentAffenzahn #ad
Wysokość1.97
Długość3.15
Waga0.18
Szerokość7.87
Numer częściAFZ-PEN-001-026
ModelAFZ-PEN-001-026
GwarancjaBrak gwarancji

5. Affenzahn

#ad

Affenzahn Piórnik do przedszkola, tygrys, piórnik dla dzieci z motywem zwierzęcym i językiem, Nowoczesny

#ad
Affenzahn #ad - Od butelki do torby – piórnik jest wykonany z materiałów, które składają się w 50% z przetworzonych butelek PET. Przepiękne motywy zwierzęce – piórnik jest dostępny z popularnymi motywami zwierzęcymi od Monkey Ząb.

To sprawia, że etui jest wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Od jednorożca do sowy każde ulubione zwierzę dziecka jest przy sobie. Stabilna pozycja – piękny piórnik do przedszkola lub przedszkola stoi całkowicie bezpiecznie. Jedyny w swoim rodzaju język – w języku piórnika znajduje się miejsce na imię lub zdjęcie dziecka. Duża przegródka – w piórniku dla dziewcząt i chłopców bez problemu zmieści się kredki świecowe, kolorowe i flamastry, klej i linijka.
MarkaAffenzahn #ad
ProducentAffenzahn #ad
Wysokość1.97
Długość7.87
Waga0.18
Szerokość3.15
Numer częściAFZ-PEN-001-001
ModelAFZ-PEN-001-001

6. satch

#ad

Kieszenią na zamek błyskawiczny, Opiekacz troublemaker, niebieski, pensil box, ekierka geodezyjna, satch Piórnik bardzo duży z przegródką oddzielającą, niebieski

#ad
satch #ad - Odpowiedzialne wykonanie – we współpracy z bluesign zwracamy uwagę na przyjazną dla środowiska produkcję, a jako członek Fear Wear Foundation poprawiamy warunki pracy w naszych zakładach produkcyjnych.

Materiały oszczędzające zasoby – do naszych produktów satch wykorzystujemy zrównoważone tekstylia, które są produkowane w 100% z przetworzonych butelek PET. Bardzo dużo miejsca – duża komora wewnętrzna zapewnia dużo miejsca na długopisy, nożyczki, gumkę do ścierania i inne drobiazgi, które chcesz mieć pod ręką przy stole. Ponadto artykuły są zgodne z normą REACH i tym samym są bezpieczne dla środków chemicznych.

Doskonała organizacja – dzięki kolorowym gumowym paskom, okienku do planu lekcji, przegródce działowej z ekierką geometryczną i dużej komorze głównej z dodatkową kieszenią na dnie wszystko znajdzie swoje miejsce. Atwy w pielęgnacji – materiał jest odporny na działanie wody i zabrudzenia i będzie Ci towarzyszyć niezawodnie przez cały czas szkolny.
Markasatch #ad
Producentsatch #ad
Wysokość2.36
Długość3.94
Waga0.35
Szerokość8.66
Numer częściSAT-BSC-001-9BC
ModelTroublemaker

7. Affenzahn

#ad

Nowoczesny, Niedźwiedź, piórnik dla dzieci z motywem zwierzęcym i językiem, Affenzahn Piórnik do przedszkola

#ad
Affenzahn #ad - Duża przegródka – w piórniku dla dziewcząt i chłopców bez problemu zmieści się kredki świecowe, kolorowe i flamastry, klej i linijka. To sprawia, że etui jest wytrzymałe i odporne na zabrudzenia.

Od butelki do torby – piórnik jest wykonany z materiałów, które składają się w 50% z przetworzonych butelek PET. Stabilna pozycja – piękny piórnik do przedszkola lub przedszkola stoi całkowicie bezpiecznie. Jedyny w swoim rodzaju język – w języku piórnika znajduje się miejsce na imię lub zdjęcie dziecka. Od jednorożca do sowy każde ulubione zwierzę dziecka jest przy sobie. Przepiękne motywy zwierzęce – piórnik jest dostępny z popularnymi motywami zwierzęcymi od Monkey Ząb.
MarkaAffenzahn #ad
ProducentAffenzahn #ad
Wysokość1.97
Długość7.87
Waga0.18
Szerokość3.15
Numer częściAFZ-PEN-001-003
ModelAFZ-PEN-001-003

8. Depesche

#ad

Nożyczkami, linijką, z filcowymi i kolorowymi kredkami, Depesche 11537 Miss Melody, 3-krotny piórnik z motywem dzikich kwiatów z motywem konia, klejem i wieloma innymi, piórnik ok. 7 x 12,5 x 19,5 cm

#ad
Depesche #ad - Wymiary: ok. Piórnik dla dziewczynek z 3 przegródkami na zamek błyskawiczny. 7 x 12, 5 x 19, 5 cm. Wzór: miss melody - Wildflowers by Depesche. Z przepięknym motywem konia z czesaną grzywą na okładce. Wypełniony 18 kolorowymi pisakami i 18 flamastrami firmy Lyra oraz wieloma akcesoriami.
MarkaDepesche #ad
ProducentDepesche #ad
Wysokość7.68
Długość2.76
Szerokość4.92
Numer części11537
Model11537
GwarancjaGwarancja ustawowa

9. Baagl

#ad

Piórnik do szkoły, Baagl Piórnik dla dziewczynek – piórnik szkolny na przybory piśmiennicze – przybory szkolne, Kompaktowy, trampki, piórnik dla chłopców

#ad
Baagl #ad - Trwałe materiały – nasze popularne piórniki są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewniają doskonałą ochronę wszystkich przyborów szkolnych Twojego dziecka.

Wymiary: wymiary wynoszą ok. Co można wetknąć? - z 12 uchwytami na długopisy, kieszenią wewnętrzną z zamkiem błyskawicznym i przezroczystą kieszenią na plan lekcji Twoje dziecko może nosić wszystko – ołówki, temperówkę, gumkę, nożyczki, długopisy, małą linijkę itd. Duża przestrzeń do przechowywania – duża komora główna jest idealna dla uczniów i zapewnia dużo miejsca do przechowywania wszystkich ulubionych przyborów do pisania. 23 x 12 x 5 cm. Piórnik jest podzielony na 2 przegródki dla łatwiejszego dostępu. Modne wzornictwo: dostępne w 15 wyjątkowych wzorach Baagl Twoja mała dziewczynka lub chłopiec pokocha wygląd naszych modnych piórników.
MarkaBaagl #ad
ProducentPresco Group a.s. #ad
Wysokość1.97
Długość4.72
Szerokość9.06
ModelA-7763

10. Mamowla

#ad

Czarny, Mamowla Piórnik duży dla chłopców, super duży piórnik dla dziewcząt, nastolatek

#ad
Mamowla #ad - Piórnik dziecięcy z bardzo dużymi przegródkami, kieszenią boczną i kieszenią z siatki otwieranej z boku. Przenośny uchwyt torba na przybory piśmiennicze jest dostarczana z dodatkowym uchwytem z boku, który ułatwia przenoszenie piórnika.

Piórnik dla chłopców zapewnia dobrą organizację i wystarczająco dużo miejsca na długopisy, gumkę, ołówki, nożyczki, kalkulator i inne akcesoria. Ten produkt nie zawiera długopisów i ołówków. Tylko piórnik jest używany jako urządzenie sprzedażowe. Przechowuj ważne małe notatki, karty i bilety w bocznej kieszeni. Idealny prezentpiórnik płócienny może być również używany jako prezent na otwarcie szkoły, Dzień Dziecka, urodziny, dożynki i Boże Narodzenie. Duży piórnik do przechowywania dla chłopców jest wystarczająco duży, temperówkę, aby pomieścić wszystkie przybory piśmiennicze.

Wielofunkcyjnyróżowy piórnik szkolny dla chłopców to nie tylko piórnik, kosmetyczka, takich jak etui podróżne, ale może być również używany do innych celów, uchwyt na długopisy, skrzynka narzędziowa. Wszechstronne i jedyne w swoim rodzaju wzornictwo piórnik dla dziewcząt z żelaznym pierścieniem w wejściu, który może być używany jako uchwyt na długopisy.
MarkaMamowla #ad
Wysokość1.46
Długość10.94
Szerokość6.1
Numer częściU1B0003B
ModelU1B0003B