Top 10 Heizlüfter Oszillierend – Grzejniki elektryczne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Dreo

#ad

Elektryczny ceramiczny PTC, ochrona przed przegrzaniem i przewróceniem, timer 12 h, termostat, ogrzewanie elektryczne do pomieszczeń, Dreo Atom 316 Energooszczędny termowentylator, 34 dB cichy 1500 W

#ad
Dreo #ad - Pasuje do twojego stylu życia: ten przenośny uchwyt grzewczy ułatwia transport i jest wyposażony w kilka poziomów ogrzewania i trybów ogrzewania, tylko wentylator. Ponadto jest on wyposażony w praktyczne dodatki do bezproblemowego użytkowania 12-godzinny timer, ECO, aby dowolnie ogrzewać ciepło mocy, wyciszenie, zabezpieczenie przed dziećmi i funkcja pamięci.

Rodzaj montażu: Wolnostojący. Moc wyjście: 1500 W. Silne ciepło, które pasuje wszędzie: termowentylator dreo do wnętrz hyperamics 1500 w łączy zaawansowany system PTC z nową konstrukcją termometru, aby zapewnić ciepło w ciągu kilku sekund i poprawić cyrkulację ciepłego powietrza dla nawet o 200% większego zasięgu niż tradycyjne grzejniki. Niezniszczalne bezpieczeństwo: dreo wykracza poza nieoczekiwane, aby zapewnić bezpieczeństwo przy każdym grzejniku. Innowacyjny czujnik wykrywania nachylenia poprawia dokładność i niezawodność dla lepszej ochrony przed przewróceniem się i jest wyposażony w ognioodporne materiały V0, zabezpieczenie przed przegrzaniem i wtyczkę zabezpieczającą.

Najwyższa regulacja temperatury: ulepszony chipset ntc zapewnia większą precyzję i przekształca termowentylator z termostatem w inteligentną elektrownię grzewczą, dzięki której można ustawić temperaturę w większym zakresie od 5 do 35°C w odstępach ± 1 °C, co pozwala zaoszczędzić energię i jednocześnie czuć się komfortowo. Termowentylator dreo do sypialni ogrzewa cicho dzięki bezszczotkowemu silnikowi prądu stałego, o mocy bez tarcia i konstrukcji wentylatora Winglet, który redukuje turbulencje i zmniejsza hałas do zaledwie 34 dB. Długość kabla: 1, 8 m.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość9.65
Długość6.02
Waga3.04
Szerokość6.02
Numer częściDR-HSH006
ModelDR-HSH006
Gwarancja2 lata ograniczonej gwarancji.

2. Dreo

#ad

Ogrzewanie elektryczne z pilotem zdalnego sterowania, 3 tryby 3 prędkości, oscylujący 70°, Dreo Termowentylator energooszczędny, 12-godzinny timer, 1500 W, cichy, PTC ceramiczny termowentylator mały,

#ad
Dreo #ad - Energooszczędność: 4 tryby pracy wysoki, wentylator można indywidualnie ustawić swój komfort. Dzięki cyfrowemu termostatowi, precyzyjny komfort. Poziom hałasu roboczego wynoszący zaledwie 40 db, timer 1-12-godzinny i automatyczne wyłączanie wyświetlacza sprawiają, że jest on przyjazny dla użytkownika również w nocy.

Oscylujące ciepło 70°: ten oscylujący grzejnik o szerokości 70° jest lepszy od innych małych grzejników i jest wyposażony w ekskluzywny system trackball, dzięki któremu ciepło może w cichy i delikatny sposób pokryć więcej obszarów. Ochrona 360° shield: nagrzewaj się w dzień i w nocy bez obaw. Precyzyjne ciepło, który można regulować w odstępach 1℃ od 5 do 35°C, aby osiągnąć żądaną temperaturę i jednocześnie zaoszczędzić więcej energii. Oszczędzaj więcej kosztów energii: tryb eco automatycznie dostosowuje poziom ogrzewania, można ustawić swój własny komfort. System shield360° zapewnia ochronę przed przewróceniem i przegrzaniem oraz ulepszoną wtyczkę bezpieczeństwa.

W połączeniu z ognioodpornymi materiałami V-0 zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa pod każdym względem. Szybsze ciepło niż kiedykolwiek wcześniej: dzięki technologii dreo Hyperamics grzejnik Atom One nagrzewa się wydajniej o mocy do 1500 W i natychmiast osiąga żądaną temperaturę, dzięki czemu natychmiast poczujesz szybkie, przyjemne ciepło. Energooszczędny tryb eco dopasowuje swoją moc do temperatury otoczenia, ECO, niski, aby utrzymać ciepło i jednocześnie obniżyć koszty ogrzewania.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość11.42
Długość7.99
Waga4.67
Szerokość7.17
Numer częściDR-HSH004
ModelDR-HSH004
Gwarancja1 rok gwarancji w przypadku wad producenta.

3. AUIFFER

#ad

Zabezpieczenie przed przegrzaniem i przewróceniem, ogrzewanie ceramiczne PTC, salonie,, 6 trybów pracy 65°, Ceramiczny termowentylator 1500 W, oscylujący termowentylator elektryczny, do pracy w biurze

#ad
AUIFFER #ad - Mini i przenośny - nasz czarny element grzejny wykorzystuje zaawansowany ceramiczny element grzejny PTC, który jest mały i kompaktowy i nie zajmuje miejsca. Ochrona bezpieczeństwaprzełącznik dźwigienkowy i automatyczne zabezpieczenie przed przegrzaniem zapewniają, że nie musisz się martwić, jeśli używasz grzejników elektrycznych przez długi czas.

Można go również zamocować w celu ogrzewania w jednym kierunku, aby pomóc Ci rozproszyć zimno w ciele. Ciepły i energooszczędny - rozmiar tego mini grzejnika wynosi 15 x 12 cm, co bardzo dobrze nadaje się do umieszczenia na biurku lub pod biurkiem w sypialni lub biurze lub w dowolnym ciepłym miejscu, które musi zaoszczędzić na kosztach ogrzewania całego domu. Oscylacja 70°ten mini grzejnik elektryczny może obracać się o 70 stopni, co może lepiej odprowadzać ciepło we wszystkich kierunkach i rozszerzyć obszar grzewczy.

Niezależny, samoregulujący ceramiczny element grzejny pomaga utrzymać chłód na zewnątrz i jest bezpiecznym wyborem w chłodne dni i noce. Szybkie nagrzewanie 3s - ten przenośny grzejnik jest zasilany energooszczędnym ceramicznym elementem grzejnym, o wysokich 1500 W i niskich 750 W i szybko usuwa zimno w 3S wokół Ciebie. W górnej części tylnej części grzejnika znajduje się wbudowany uchwyt, który jest wygodny do przenoszenia bez spalania i zapewnia bezpieczeństwo.
MarkaAUIFFER #ad
ProducentAUIFFER #ad
Waga3.04
Numer częściPTC-1500N1
ModelNNL1

4. GoveeLife

#ad

Wielokrotna, 3 stopnie ogrzewania, sterowanie za pomocą aplikacji i głosu, GoveeLife Inteligentny termowentylator ceramiczny, oscylacja 75°, cichy, energooszczędny grzejnik elektryczny z termostatem

#ad
GoveeLife #ad - Dzięki temu kompaktowemu i wydajnemu grzejnikowi utrzymasz ciepło i przytulność w biurze, biurze lub małym pomieszczeniu. 4 tryby ogrzewania i wentylatora: termowentylator jest wyposażony w energooszczędną ceramiczną technologię grzewczą PTC, która nagrzewa się w mniej niż 2 sekundy.

Chroń dzieci i zwierzęta domowe dla bezpiecznego użytkowania, nadaje się do wnętrz, takich jak salon, przegrzaniem, sypialnia i biuro. Cichy i lampka nocna rgb: w trybie eco hałas pracy ogrzewania pomieszczeń GoveeLife jest cichszy niż 45 dB. Po powrocie do domu pokój jest już ciepły. Aplikacja i sterowanie głosowe: nawet jeśli nie jesteś w domu, również kompatybilny z alexa, możesz włączyć termowentylator. Inteligentny termostat: wbudowany czujnik obsługuje podstawową funkcję termostatu.

Zmień różne tryby świecenia za pomocą aplikacji GoveeHome, aby ogrzać całą noc. Podłącz go do termohigrometru, aby dokładnie odtworzyć temperaturę otoczenia dla bardziej precyzyjnej funkcji termostatu. Bezpieczeństwo: ochrona przed przewróceniem, blokada bezpieczeństwa i timer dla większej ilości niespodzianek. Termohigrometr nie wchodzi w zakres dostawy. Obsługuje wygodną i szybką podwójną łączność Wi-Fi i Bluetooth, Google Assistant i IFTTT.
MarkaGoveeLife #ad
ProducentGoveeLife #ad
Waga4.72
Numer częściH713B
ModelH713B

5. Dreo

#ad

Dreo Energooszczędny termowentylator, timer 12 godzin, oscylacja 70°, 1800 W, 3 tryby ogrzewania, termostat, 3 stopnie ogrzewania, ceramiczne ogrzewanie elektryczne, pilot zdalnego sterowania,

#ad
Dreo #ad - Moc 1800 W. Cicha i delikatna: moc 40 db przeniesie cię do cichej biblioteki. Bezproblemowa: oscylacja o szerokości 70° pomaga pokryć więcej obszarów. Timer 1-12-godzinny, automatyczne wyłączanie wyświetlacza po 60 sekundach i wyciszenie pozwalają zasnąć przy cichym, przytulnym cieple i jednocześnie oszczędzać energię.

Pilot zdalnego sterowania jest dołączony do łatwego sterowania z odległości 8 m, a ukryty uchwyt ułatwiający transport z jednego pomieszczenia do drugiego. To ogrzewanie pomieszczeń wykorzystuje opracowaną przez dreo technologię ObliqueAirflow, ciepłą bryzę, która znacznie redukuje hałas wentylatora i zapewnia cichą, która zimą zapewnia długotrwały komfort snu i pracy. Napięcie ac 220-240 v, 50 Hz. Natychmiastowe ogrzewanie 2s: specjalny grzejnik ceramiczny nagrzewa się szybko w ciągu 2 sekund, aby wrócić do lata. Energooszczędność: tryb dreo eco dopasowuje swoją moc 900 – 1800 w do temperatury otoczenia, wraz z termostatem 5-35℃ w stopniach 1℃, aby utrzymać pomieszczenie w idealnej temperaturze i zaoszczędzić więcej kosztów ogrzewania w chłodne dni.

Kilka cech bezpieczeństwa: materiały ognioodporne z klasyfikacją V0, czujnik przegrzania, przełącznik dźwigienkowy, automatyczne wyłączanie po 24 godzinach ogrzewania.3 tryby ogrzewania od 900 w do 1800 w zapewniają w energooszczędny sposób indywidualne dopasowanie przytulnego ciepła w biurze, sypialni, salonie lub innych pomieszczeniach. Rodzaj montażu: montaż podłogowy / blat stołu.
MarkaDreo #ad
ProducentDreo #ad
Wysokość15.87
Długość6.14
Waga5.5
Szerokość6.14
Numer częściDR-HSH002
ModelDR-HSH002

6. Pro Breeze

#ad

Małe ogrzewanie elektryczne do salonu, na taras – biały, dwa poziomy mocy, biura, Pro Breeze 2000 W mini ceramiczny termowentylator energooszczędny z automatyczną oscylacją

#ad
Pro Breeze #ad - Dzięki regulowanemu termostatowi i 2 poziomom mocy można łatwo ustawić optymalną temperaturę ogrzewania. 220 v-240 v ~ 50 hz. Ogrzewanie elektryczne, do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, sypialnia, takich jak salon, ogród zimowy lub biuro.

Oscylacja 60 stopni: automatyczna oscylacja grzejnika zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła. Dwa poziomy mocy: 1200 W niska i 2000 W wysoki. Ceramiczna technologia grzewcza: nagrzewa się szybciej i wydajniej niż tradycyjne grzejniki. Nowoczesne funkcje bezpieczeństwa: dzięki wbudowanej ochronie przed przegrzaniem, zabezpieczeniem przed przewróceniem i lampce kontrolnej, mini termowentylator może być używany bez obaw w całym domu.

Kompaktowy i wydajny: mały grzejnik elektryczny ma wymiary 18, 5 x 15, 5 x 26 cm. Dzięki uchwytowi do noszenia grzejnik można szybko i łatwo umieścić w dowolnym miejscu. Wbudowany uchwyt do noszenia: mini ceramiczny termowentylator jest kompaktowy i przenośny.
MarkaPro Breeze #ad
ProducentPro Breeze #ad
Wysokość10.31
Długość7.28
Waga3.86
Szerokość6.1
Numer częściPB-H01-EU
ModelPB-H01

7. TROTEC

#ad

Trotec ceramiczny termowentylator grzejnik elektryczny TDS 20 C w zestawie z wielostopniową regulacją temperatury do 3000 W 3 KW, grzejnik budowlany z termostatem

#ad
TROTEC #ad - Swobodny przepływ ciepła bez powstawania kondensatu – bez zużycia tlenu – dlatego optymalnie nadaje się do ogrzewania wnętrz. Zabezpieczenie przed przegrzaniem/dmuchawa z zabezpieczeniem termicznym/wytrzymała metalowa obudowa w kolorze czerwonym/stabilny, wytrzymały produkt emitujący niski poziom hałasu.

Wielostopniowa regulacja temperatury z dwoma stopniami grzania i osobnym stopniem zimnego powietrza. Koncepcja, wzornictwo oraz wykonanie: w 100% Trotec/trwała, ceramiczna nagrzewnica PTC. Produkt łatwy w transporcie i w obsłudze/zagłębione osadzenie regulatorów/przygotowane mocowanie do montażu ściennego lub sufitowego. Wbudowany termostat zapewnia ciągły strumień ciepłego powietrza.
MarkaTROTEC #ad
ProducentTROTEC #ad
Wysokość9.84
Długość7.87
Waga6.61
Szerokość7.87
Numer części1410000092
Model1410000092

8. De'Longhi

#ad

De'Longhi HFX65V20 grzejnik ceramiczny 2000 W czarny/szary

#ad
De'Longhi #ad - Elektroniczna ochrona przed przewróceniem: automatyczne wyłączanie w przypadku przewró. Ceramiczna technologia grzewcza: umożliwia wydajne i bezpieczne ogrzewanie dzięki szerokiemu ceramicznemu elementowi grzejnemu. Nadaje się do pomieszczeń do 60 m³; napięcie/częstotliwość v~hz: napięcie/częstotliwość V~Hz: 220-240 ~ 50, 220-240~50 Oscylująca podstawa: rotacja umożliwia szybkie rozprowadzanie ciepła w pomieszczeniu. Filtr kurzu: oczyszczanie powietrza dzięki zintegrowanemu filtrowi kurzu.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość9.49
Długość3.5
Waga4.21
Szerokość2.82
Numer częściHFX65V20
ModelHFX65V20

9. De'Longhi

#ad

De'Longhi DCH7993ER.BC ogrzewacz, czarny, 25 x 18 x 37, 1 litr

#ad
De'Longhi #ad - 3 poziomy mocy. Regulowany termostat pokojowy. Wyjmowany, zmywalny filtr przeciwpyłowy. Pilot zdalnego sterowania. Szybkie, punktowe zaopatrzenie w ciepło. Maksymalna moc: 2400 W. Oscylująca podstawa zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła w pomieszczeniu. Technologia Silent+: do 35% cichsza. Funkcja EcoPlus. Elektroniczne zabezpieczenie przed przewróceniem.
MarkaDe'Longhi #ad
ProducentDe'Longhi #ad
Wysokość14.65
Długość10
Waga5.56
Szerokość7.09
Numer częściDCH7993ER.BC
ModelDCH7993ER.BC
Gwarancja24 miesiące.

10. ÖRrnvte

#ad

1500 W, cichy, Termowentylator energooszczędny, ceramiczny termowentylator z zabezpieczeniem przed przegrzaniem, termowentylator do, przenośny, ogrzewanie elektryczne z 6 poziomami temperatury

#ad
ÖRrnvte #ad - Kąt świecenia 65°: ten mały termowentylator współpracuje z elektrycznym promieniowaniem cieplnym i jest wyposażony w unikalny mechanizm drgań, który umożliwia ceramicznemu termowentylatorowi pokryć większy obszar o kącie świecenia 65°. Dzięki temu możesz cieszyć się ciepłem w większym obszarze i przeżyć ciepłe chwile z rodziną. Ten mini termowentylator jest ponadto wyposażony w zabezpieczenie przed przegrzaniem, gdy temperatura otoczenia staje się zbyt wysoka, które wyłącza się automatycznie, dzięki czemu nie można narażać się na niebezpieczeństwo i cieszyć się ciepłem w spokoju.

Nie musisz się martwić, ponieważ automatycznie przestanie działać. Energooszczędność cicha i przenośna: ten grzejnik elektryczny jest energooszczędny i energooszczędny, aby cieszyć się ciepłem, dzięki czemu można go zabrać ze sobą wszędzie, niezależnie od tego, nie zużywa dużo prądu i wytwarza tylko 45 decybeli, jest kompaktowy i przenośny, czy w sypialni czy w biurze, dzięki czemu można go używać w spokoju, kiedy tylko chcesz. Przewraca się. Autumatyczna funkcja wyŁĄczania przy wyŁĄczeniu: ten cichy termowentylator jest wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania w przypadku przewrócenia się, jeśli masz dzieci lub zwierzęta domowe w domu, że dzieci i zwierzęta domowe dotkną tego termowentylatora łazienkowego i mają wypadek, nie musisz się martwić o zagrożenie dla bezpieczeństwa.6

6 trybów regulacji temperatury: ten termowentylator łazienkowy ma 6 trybów, tryb zimowy 1500 W i wysoka temperatura, niska temperatura, można ustawić różne tryby w zależności od temperatury, naturalne powietrze 10 W, tryb letni, tryb zimowy 750 W, jest to ogrzewanie samochodu na wszystkie pory roku. Szybkie nagrzewanie i ochrona przed przegrzaniem: ten samochodowy termowentylator w krótkim czasie jest wyposażony w 3 tryby ogrzewania.
MarkaÖRrnvte #ad
ProducentÖRrnvte #ad
Waga2.87
ModelTYJD-361