Top 10 Schreibtisch 80cm Breit – Biurka

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ergotopia

#ad

Zapobiega bólom pleców i zwiększa produktywność 160 x 80 cm, G, kolor szary, ergonomiczne siedzisko z funkcją pamięci, Ergotopia Biurko z elektryczną regulacją wysokości

#ad
Ergotopia #ad - 5 lat gwarancji: bardzo długi okres gwarancji zapewnia pełną funkcjonalność stelaża o regulowanej wysokości patrz również wskazówki prawne, objaśnienie gwarancji poniżej. Stół premium z regulacją wysokości "Desktopia Pro" jest wykonany z wyjątkowo trwałych i niezawodnych materiałów.

Przekonaj się sam o genialnym działaniu! Sprawdzona jakość: sprawdzona przez ekspertów jakość najwyższej klasy. Zwiększona produktywność: stoły robocze o regulowanej elektrycznie wysokości zwiększają wydajność pracy, dzięki czemu można zrobić znacznie więcej w krótszym czasie. Bezbolesny i relaksujący: fizjoterapeuci, trenerzy i lekarze zalecają stosowanie biurka o regulowanej wysokości, ponieważ skutecznie zapobiega bólom pleców i karku.

Biurko stojące zostało wyprodukowane zgodnie ze specjalnymi kryteriami i zoptymalizowane dla Ciebie. Niezwykle cichy: nawet jeśli stół ergotopia porusza się o wadze 60, 70 lub nawet 80 kg, wysokiej jakości silniki są przyjemnie ciche.
MarkaErgotopia #ad
ProducentErgotopia #ad
Wysokość50
Długość31.5
Szerokość62.99
Numer częściDE-520-357
GwarancjaMy (ergotopia gmbh, pfnorstr. 10, 64293 darmstadt) udzielamy na stelaż biurka o regulowanej wysokości na 5 lat gwarancji od otrzymania towaru. Ma ona zastosowanie w całej Europie, obejmuje właściwości produktu i jest przyznawana w przypadku wad produktu, które wynikają z wad materiałowych/produkcyjnych. Napisz do nas pod podaniem wadliwego produktu i dowodu zakupu (kopii), chętnie również drogą mailową. Zapewniamy naprawę lub wymianę uszkodzonych części według własnego uznania lub całego produktu, pod warunkiem, że możliwa jest naprawa i produkt jest w magazynie. W przeciwnym razie otrzymasz możliwie jak najbardziej równoważny produkt zamienny. Dzięki temu okres gwarancji nie zostanie przedłużony i kończy się również w przypadku wbudowanych części po upływie terminu dla całego produktu. Gwarancja nie gwarantuje roszczeń o odszkodowanie. Należy je zgłosić w okresie gwarancyjnym i niezwłocznie po wystąpieniu uszkodzenia. Nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych niewłaściwym użytkowaniem/obchodzeniem się, nieprzestrzeganiem instrukcji obsługi, dokonanych zmian lub siłą wyższą. Uchyla się, gdy osoby nieupoważnione przez nas wkroczyły/naprawią produkt lub zostaną dostarczone części, które nie są oryginalnymi częściami i w wyniku tego powstaje uszkodzenie. Ustawowe prawa w przypadku wad obowiązują nadal i nie są ograniczone przez gwarancję. Uzyskanie tego prawa jest dla Ciebie bezpłatne. (Jesteśmy bardzo kultowi – tekst jest wymagany tylko prawnie).

2. Desktronic

#ad

Desktronic Biurko z regulacją wysokości 160 x 80 cm – stabilne biurko z elektryczną regulacją wysokości – biurko stojące z ekranem dotykowym i wbudowanymi wtyczkami do ładowania

#ad
Desktronic #ad - W desktronic uważamy, że spędzamy około 1/3 naszego życia na pracy. Posiada system antykolizyjny, aby zapobiec uderzeniom, zabezpieczenie przed dziećmi i zaokrąglone rogi. Dzięki starannie rozmieszczonym, wstępnie nawierconym otworom i wytrzymałym i fachowo dociętym materiałom nasze biurko można bardzo szybko zmontować, będziesz wygodnie stać w miejscu pracy w domowym biurze o regulowanej wysokości.

Nasze biurko zostało zaprojektowane w oparciu o precyzyjną europejską jakość i ma bardzo szerokie nogi stołu o wymiarach 70 x 70 mm z najwyższej jakości wzmocnionej stali, jest chwiejne, regulowane biurko, której potrzebujesz, która jest do 50% grubsza niż w przypadku innych stołów biurowych – zapewnia regulowane biurko stojące, które zawsze stoi bezpiecznie. Dzięki innowacyjnemu ekranowi dotykowemu z 3 ustawieniami wstępnymi można łatwo dopasować wysokość biurka stojącego i uniknąć niepotrzebnych obciążeń i zmęczenia spowodowanych nieprawidłowym ustawieniem. Niektóre biurka z elektryczną regulacją wysokości wykorzystują słabe silniki, które szybko ulegają awarii.

Dlatego postawiliśmy sobie za misję opracowywania innowacyjnych biur i stacji roboczych, wyprodukowane w naszej własnej fabryce w Europie, w których zdrowie i komfort są najważniejsze. Mamy nadzieję, że nigdy nie powinni państwo narażać swojego zdrowia na pracę - przede wszystkim dlatego, że nasze biurko stojące, pomoże Ci zawsze czuć się dobrze. Nasze elektryczne biurko zawiera instrukcję krok po kroku i kompletny zestaw narzędzi – wszystko, a jeszcze zanim się zaznają, czego potrzebujesz do szybkiego montażu. Dostępne w różnych kolorach i wymiarach.
MarkaDesktronic #ad
ProducentDesktronic #ad
Wysokość46.85
Długość31.5
Waga88.18
Szerokość62.99
Numer częściHOME-ONE-1
ModelHOME-ONE
Gwarancja5 lat ograniczonej gwarancji.

3. VASAGLE

#ad

Brązowo-czarny vintage LWD48X, stół biurowy, stolik komputerowy z półkami z prawej lub lewej strony, do gabinetu, biura domowego, szerokość 120 cm, prosty montaż, VASAGLE Biurko

#ad
VASAGLE #ad - Wytrzymałe i trwałe wytrzymała stal spotyka się z wysokiej jakości wiórami drewnianymi, dzięki czemu powstaje wytrzymałe i stabilne biurko, które może udźwignąć do 100 kg i będzie stabilne przez wiele lat. Notatnik, akta itd.

Dzięki oznaczonym częściom i łatwej do zrozumienia instrukcji może nie być dostępna w języku polskim stół do gier z regałem do przechowywania można szybko zmontować. Mogą znaleźć swoje miejsce na półkach – wszystko, czego potrzebujesz podczas pracy lub nauki jest pod ręką. Elastyczny regał to biurko jest wyposażone w regał na książki, który można elastycznie zainstalować z prawej lub lewej strony.

Regulowane nóżki dołączone regulowane nóżki mogą z łatwością wyrównać małe nierówności podłogi, dzięki czemu ten stolik komputerowy nie chwieje się ciągle podczas używania go do pracy lub nauki. Dużo miejsca do przechowywania ten blat stołu o wymiarach 60 x 120 cm jest wystarczająco przestronny, aby pomieścić do 2 monitorów. Atwy montaż nie martw się o montaż. Regał należy przymocować z boku, który preferujesz.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość47.25
Długość22.05
Waga11.02
Szerokość47.25
Numer częściLWD48X
ModelLWD48X

4. MAIDeSITe

#ad

MAIDeSITe Elektryczne biurko z regulacją wysokości z 2 mocnymi silnikami, stelaż stołu z regulacją wysokości, 2-częściowe nogi oraz 4 sterowanie z pamięcią i funkcja ochrony przed kolizją białe

#ad
MAIDeSITe #ad - Nadaje się dla długoterminowych pracowników, pisarze, studenci i gracze. Podwójny cichy silniklepsza stabilizacja i cicha praca podczas użytkowania. Można ustawić przypomnienie o 0, 1 h, 5 h, 2 h. Jest to lepsze od podobnych produktów dostępnych na rynku.

Duża zaleta - ergonomicznie zaprojektowany, programiści, takich jak pracowników, analitycy finansowi, projektanci, stanie i praca zmniejsza ryzyko przyrostu masy ciała i otyłości oraz zmniejsza ból pleców i nacisk na odcinek szyjny kręgosłupa. Zapewnia płynniejszą regulację wysokości, prędkość podnoszenia 32 mm/s. Posiada również zabezpieczenie przed dziećmi, aby chronić ochronę. Interfejs usB odpowiada Twoim potrzebom ładowania. Regulacja wysokości wynosi od 72 do 120 cm, można ustawić najwygodniejszą wysokość; szerokość ramy z możliwością rozszerzenia o 100-180 cm, pasuje do blatów o długości 100-220 cm, szerokości 60-100 cm.5

5 lat gwarancji na stelaż stołu i 3 lata gwarancji na silnik. Korzystanie z biurowych stanowisk pracy stało się popularnym sposobem na zdrowe biuro. Wielofunkcyjny panel sterowania4 miejsca pamięci pamięci, które odpowiadają różnym wstępnie ustawionym wysokościom. Oraz gruby system podpierający nogi o nośności 125 kg.
MarkaMAIDeSITe #ad
ProducentMAIDeSITe #ad
Wysokość47.24
Długość22.64
Waga30.86
Szerokość42.52
Numer częściHBITT
Gwarancja5 jahre garantie auf den tischgestell.

5. VASAGLE

#ad

Do domowego biura, w kolorze brązowo-czarnym vintage, wzornictwo przemysłowe, torba do przechowywania, VASAGLE Biurko, 80 x 55 x 90 cm, regulowane nóżki, biurko komputerowe ze stojakiem na monitor

#ad
VASAGLE #ad - W ten sposób możliwa jest zdrowa postawa ciała podczas pracy. Co jeszcze? ten stół jest wyposażony w regulowane nóżki, dzięki czemu może stać stabilnie nawet na lekko nierównych podłożach. Bóle karku i pleców! lewo czy prawo? ty decydujesz! wystarczy przymocować materiałową torbę po lewej lub prawej stronie tego stolika komputerowego.

Dzięki dużej torbie masz pod ręką wszystko, telefonu komórkowego, czego potrzebujesz podczas pracy. Aby ułatwić montaż tego biurka z naszej kolekcji ALINRU, udostępniamy jasną instrukcję obsługi i oznaczone elementy. Do notatnika, skoroszytu itp. Stabilność jest najważniejsza: wytrzymały stalowy stelaż i podpory w kształcie litery X z tyłu zapewniają stabilne trzymanie.

Montaż: to proste: trudno jest poradzić sobie z codzienną pracą. Ten stół łączy w sobie wiele elementów. Najpierw burza mózgów: "stal", "vintage", "brązowa", "industrialny". Tutaj zaczyna się zdrowszy styl pracy! ustaw ekran na półce podwyższonej o 14, 6 cm. To coś więcej niż zwykły mebel, "czarna", "płyta wiórowa", to miejsce na kreatywne błyski umysłu!.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość35.63
Długość21.65
Waga25.13
Szerokość31.5
Numer częściLWD080B01
ModelLWD080B01

6. VASAGLE

#ad

Gabinet, wzornictwo przemysłowe, biuro, biuro domowe, prosty montaż, stolik pod komputer, 100 x 50 x 75 cm, brązowo-czarny vintage LWD40X, salon, stabilny, zajmuje mało miejsca, VASAGLE Biurko

#ad
VASAGLE #ad - Dla podwójnych korzyści – wspiera pracę i upiększa pomieszczenie. Co otrzymasz: stolik pod komputer w stylu industrialnym z wysokiej jakości blatem w rustykalnym kolorze drewna, solidnymi nogami i smukłym kształtem 100 x 50 x 75 cm. Do montażu potrzebne są tylko kilka prostych czynności.

Ułożony na złotej wadze: aby nie trzeba było trzymać głowy pod kątem, aby patrzeć na krzywie stojący laptop, ten stolik biurowy jest wyposażony w regulowane nóżki. Wyrównują one nierówności i chronią podłogę przed zadrapaniami. Dziecinnie łatwy montaż: dlaczego skomplikowany, skoro jest to łatwe? Ten stolik komputerowy składa się z kilku pojedynczych elementów; boczne elementy ramy są dostarczane w jednym kawałku. Lexika, komputer, 2 mm z metalowymi wzmocnieniami, który składa się z wytrzymałej płyty wiórowej oraz stalowej ramy o grubości 1, drukarka: dzięki stabilnej konstrukcji stół biurowy, wytrzymuje duże obciążenie przyborów biurowych.

To biurko firmy vaSAGLE idealnie nadaje się do tego. Udekoruj swoje pomieszczenia robocze w jednolitym stylu industrialnym. Przemysłowe wzornictwo do twojego biura: kolorowe kostki, przeładowane biuro wyglądają chaotycznie i hamują koncentrację.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość29.53
Długość39.37
Waga23.15
Szerokość19.69
Numer częściLWD40X
ModelVSG-LWD40X

7. VASAGLE

#ad

Salonu, wzornictwo przemysłowe, brązowo-czarny vintage LWD47X, do biura, stolik biurowy, z 2 półkami po prawej lub lewej stronie, stolik pod komputer, VASAGLE Biurko, stalowy stelaż

#ad
VASAGLE #ad - Usuń środkową półkę, z których jedna jest zdejmowana, aby przechowywać komputer lub przechowuj go do przechowywania ważnych przedmiotów. Dziecinnie łatwy montaż: szczegółowa instrukcja może nie być dostępna w języku polskim i wyraźnie oznaczone części, dzięki czemu można łatwo i szybko zmontować ten stolik pod komputer z półkami, aby zaoszczędzić czas, wysiłek i energię.

Stabilne i trwałe: wytrzymała rama stalowa i wysokiej jakości płyty wiórowe nadają temu biurku stabilność i trwałość, dzięki czemu można na nim postawić wszystko, co jest potrzebne do pracy i nauki – to biurko wytrzyma wszystko! Praktyczne, regulowane nóżki: regulowane nóżki utrzymują biurko stabilnie na lekko nierównych podłogach i chronią podłogę przed zarysowaniami.

Elastyczne półki: 2 półki, można w zależności od potrzeb zamontować z prawej lub lewej strony. Duża powierzchnia robocza: dzięki powierzchni 60 x 120 cm to biurko komputerowe zapewnia miejsce na 2 monitory, zapewniając wystarczająco dużo miejsca roboczego, klawiaturę i inne przybory biurowe, aby zachować produktywność podczas pracy w domowym biurze. Koniec z uciążliwym chwianiem się, które przeszkadza podczas pracy lub nauki.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość29.92
Długość47.24
Waga41.45
Szerokość23.62
Numer częściLWD47X
ModelLWD47X

8. FLEXISPOT

#ad

Pasuje do wszystkich powszechnie dostępnych blatów Z funkcją pamięci oraz funkcją łagodnego startu/zatrzymywania., Flexispot E2 stelaż do biurka o regulowanej elektrycznie wysokości

#ad
FLEXISPOT #ad - Prędkość podnoszenia 3, 2 cm/sek. Poziom hałasu podczas pracy wynosi poniżej 50 dB. Podwójny mechanizm podnoszenia silnika – zapewnia płynniejszą regulację wysokości, lepszą stabilizację i cichą pracę podczas użytkowania.

Regulacja wysokości bez blatu: od 71 cm do 119 cm; szerokość ramy z możliwością rozszerzenia od 110 cm do 180 cm, pasuje do większości rozmiarów biurka. 5 lat gwarancji na stelaż stołu i 3 lata gwarancji na silnik. Zaawansowana klawiatura all-in-one – dzięki trzem programowalnym ustawieniom można zapisać trzy żądane wysokości. Pasuje do blatu stołu o szerokości od 110 cm do 180 cm i głębokości od 50 cm do 80 cm, maksymalne obciążenie: 100 kg. System przypomnienia o czasie siedzenia/wzroku pomaga również w czasie pracy.
MarkaFLEXISPOT #ad
ProducentFlexiSpot #ad
Wysokość7.09
Długość46.06
Waga61.73
Szerokość9.45
Numer częściE2B-DE
ModelEB2B-EU

9. FLEXISPOT

#ad

Flexispot E1 biurko z regulacją wysokości, elektrycznie regulowana wysokość, z pamięcią pozycji biurka, 3-komorowy teleskop

#ad
FLEXISPOT #ad - Prędkość podnoszenia: 2, 5 cm/s, umożliwia naprzemienne siedzenie i stanie, samodzielnie opracowany silnik, delikatne i szybkie podnoszenie. Nasz stelaż do biurka z elektryczną regulacją wysokości zawiera instrukcję krok po kroku i kompletny zestaw narzędzi – wszystko, czego potrzebujesz do szybkiego montażu.

Niektóre silniki stołowe wykorzystują słabe silniki, które szybko zawodzą. Dzięki łatwemu montażowi można wygodnie stać w mgnieniu oka na regulowanym biurku komputerowym. Niska głośność: < 50 db lekkie dźwięki podnoszenia i opuszczania, mniej niż hałas klawiatury. Regulacja wysokości: od 71 cm do 121 cm bez blatu, aby chronić kręgosłup, zachować zdrowie i poprawić wydajność pracy. Rama stołu jest wykonana z wysokiej jakości stali i zapewnia wysoką wytrzymałość bez deformacji. Klawiatura ef1 oferuje nie tylko szybkie przełączanie między różnymi wysokościami, ale również funkcję pamięci 4 pozycji.

Obciążenie: 70 kg dynamiczne, 120 kg statyczne. Nasz elektryczny stelaż stołu jest wyposażony w wysokiej jakości, niezawodny silnik certyfikowany przez TÜV Rheinland. Nasz stelaż stołu wykonany z precyzyjnego rzemiosła z wysokiej jakości wzmocnionej stali jest wyposażony w bardzo szerokie nogi stołu z regulacją wysokości 80 x 50 mm i jest do 50% grubszy niż inne stelaże stołowe, dzięki czemu Twój blat zawsze pozostanie bezpiecznie na swoim miejscu! Regulowany rozmiar stołu: długość 100-160 cm, szerokość 50-80 cm, wysuwany stelaż stołu do szerokiej gamy rozmiarów stołu.
MarkaFLEXISPOT #ad
ProducentFLEXISPOT #ad
Wysokość18.76
Długość9.3
Waga46.3
Szerokość39.37
Numer częściE1W-EU
Model1

10. FLEXISPOT

#ad

FLEXISPOT EG1 biurko z regulacją wysokości, 2-częściowa kolumna teleskopowa, stelaż stołu z elektryczną regulacją wysokości

#ad
FLEXISPOT #ad - Odpowiedni rozmiar stołu: długość 100-160 cm, szerokość 50-80 cm, wysuwany stelaż stołu do szerokiej gamy rozmiarów stołów. Prędkość podnoszenia: 2, samodzielnie opracowany silnik, delikatne i szybkie podnoszenie, 5 cm/s, hałas: < 50 dB, lekki hałas podnoszenia i opuszczania, mniej niż hałas klawiatury.

Wystarczy lekko nacisnąć klawiaturę eG1, stelaż można bardzo szybko ustawić pomiędzy różnymi wysokościami i pozycjami. Nośność: 70 kg, stelaż stołu ze stali, wysoka obciążalność bez deformacji. Regulacja wysokości: od 71 cm do 121 cm, na przemian siedzenie i stanie, aby chronić kręgosłup i poprawić wydajność pracy.
MarkaFLEXISPOT #ad
ProducentFLEXISPOT #ad
Wysokość27.95
Długość19.69
Waga50.71
Szerokość39.37
Numer częściEG1S-EU
ModelEC1