Top 8 RIEDEL Rotweingläser – Kieliszki do białego wina

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. RIEDEL

#ad

4 sztuki, RIEDEL, Kieliszki do wina Extreme Cabernet, przezroczyste

#ad
RIEDEL #ad - Szklanki cabernet i merlot w kształcie diamentu wykonane maszynowo z rzucającej się w oczy kolekcji szklanych Extreme są oferowane w atrakcyjnym pakiecie prezentowym.

Wszystkie szklanki riedel nadają się do mycia w zmywarce. Ten kieliszek pokazuje majestatycznie teksturowane czerwone wina w całej ich złożoności i finezji. Idealnie nadaje się na prezent lub dla siebie. Wyrafinowany, kanciasty kielich ma dużą powierzchnię, która pozwala oddychać pełnym winem czerwonym jak Cabernet Sauvignon, czerwony bordowy i Malbec i rozwija swoją pełną złożoność. Ekstremalne szkła czerpią swoją nazwę od ekstremalnych konturów.
MarkaRIEDEL #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość9.72
Długość4.09
Waga0.6
Szerokość4.09
Numer części4411/0
Model4411/0

2. RIEDEL

#ad

RIEDEL Performance Cabernet/Merlot kieliszek do wina

#ad
RIEDEL #ad - Wykonane maszynowo szkło cabernet z zaawansowanej technologicznie kolekcji szkła Performance to nowy głośnik do dobrego wina. Ten kieliszek pokazuje majestatycznie teksturowane czerwone wina w całej ich złożoności i finezji. Ta optyczna struktura powierzchni nadaje szkłu nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również zwiększa jego wewnętrzną powierzchnię. Riedel glass performance oferuje po raz pierwszy szkła z lekkim efektem optycznym. Wszystkie szklanki Riedel nadają się do mycia w zmywarce. Zakres dostawy: 2 kieliszki do wina.
MarkaRIEDEL #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość9.63
Długość4.13
Waga0.64
Szerokość4.13
Numer części6884/0
Model6884/0

3. RIEDEL

#ad

RIEDEL Vinum kieliszki do wina

#ad
RIEDEL #ad - Nadają się do mycia w zmywarce; jakość z tradycyjnej firmy: możliwość dokupienia kieliszków z serii RIEDEL Vinum również po wielu latach.

Zawartość przesyłki: 1 x zestaw kieliszków RIEDEL Vinum. Opracowane we współpracy z renomowanymi producentami i ekspertami. Wysokiej jakości kieliszki ze szkła kryształowego. Rewolucyjne kieliszki od 1986 roku - vinum: pierwsza dmuchana maszynowo, wysokiej jakości, charakterystyczna dla konkretnego gatunku wina seria kieliszków szklanych, cienki kielich szklany, krawędź szlifowana laserowo zapewnia pełną przyjemność picia wina. Optymalna przyjemność z picia wina dzięki przemyślanej szklanej strukturze.
MarkaRIEDEL #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość8.85
Długość3.75
Waga0.77
Szerokość3.75
Numer części6416/0
Model6416/0

4. RIEDEL

#ad

Riedel kieliszki do wina serii O

#ad
RIEDEL #ad - Zawartość przesyłki: 1 x kieliszek do wina Riedel serii O. Optymalna przyjemność z picia wina dzięki przemyślanej szklanej strukturze. Wysokiej jakości kryształowe kieliszki bez nóżek.

Nadaje się do mycia w zmywarce, brak ryzyka pęknięcia trzonka dzięki jednolitej konstrukcji, jakość od przedsiębiorstwa z tradycjami: możliwość dokupienia szklanek z serii również po wielu latach. Nowoczesny design: oszczędność miejsca, idealny kieliszek na co dzień lub do kosza piknikowego, beztrzonkowe wzornictwo, szlifowana laserowo krawędź zapewnia pełną przyjemność z picia wina. We współpracy z renomowanymi sommelierami i winnicami opracowano, podkreślając indywidualny smak i aromat odmian winorośli, szklaną formę idealnie dopasowaną do danego wina.
MarkaRIEDEL #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość4.5
Długość4
Waga0.3
Szerokość4
Numer częściB1
Model0414/07

5. RIEDEL

#ad

The O Wine Tumbler, Cabernet Kauf 8 Zahlen 6" 8 Rotweinweingläser, Riedel 5414/80

#ad
RIEDEL #ad - Korzystny zestaw składający się z 8 szklanek. Zapłać sześć szklanek, osiem otrzymanych. Producent: Riedel. Można myć w zmywarce. Pojemność: 600 ml.
MarkaRIEDEL #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość9.5
Waga2.08
Numer części5414/80
Model5414/80

6. Riedel

#ad

Riedel Szkło Heart to Heart do Cabernet

#ad
Riedel #ad - Ustaw je obok siebie i uzupełnij serce pudełek prezentowych, aby uzyskać ciepły prezent. Pojemność: 800 ml, wymiary szkła: 10 x 10 x 25 cm. Kochasz wino? Wszystkie szklanki Riedel nadają się do mycia w zmywarce. Ten kieliszek pokazuje majestatycznie teksturowane czerwone wina w całej ich złożoności i finezji. Maszynowe szkło cabernet sauvignon w kształcie diamentu z kolekcji Glass to Heart to Heart to idealny prezent.
MarkaRiedel #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość11
Długość5.25
Waga1.5
Szerokość5.25
Numer części6409-0
Model6409/0

7. RIEDEL

#ad

Przezroczysty, Kieliszek do wina Winewings Cabernet Sauvignon 1 sztuka, Riedel

#ad
RIEDEL #ad - Kieliszek cabernet sauvignon jest idealny do bogatych w ciało, złożonych win czerwonych o wysokiej zawartości tanin. Produkt wykonany maszynowo i nadaje się do mycia.

Kieliszki do wina z serii winewings mają płaskie dno, są szerokie i przypominają skrzydła samolotu. Koncepcja firmy riedel winewings: wybraliśmy płaskie i rozciągnięte dno o kształcie skrzydeł, ponieważ zwiększa powierzchnię wina. Szkło umożliwia pełne rozłożenie bukietu i wygładza szorstkie nuty. Podkreśla owoce, rozjaśnia gorycz taniny i umożliwia osiągnięcie dobrej równowagi płaczu. Prowadzi to do silniejszego parowania i umożliwia większą intensywność aromatu.
MarkaRIEDEL #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość9.88
Długość4.63
Waga0.7
Szerokość4.63
Numer częściRI1234-0
Model1234/0

8. RIEDEL

#ad

RIEDEL Vinum kieliszki do wina

#ad
RIEDEL #ad - Rewolucyjne kieliszki od 1986 roku - vinum: pierwsza dmuchana maszynowo, charakterystyczna dla konkretnego gatunku wina seria kieliszków szklanych, cienki kielich szklany, wysokiej jakości, krawędź szlifowana laserowo zapewnia pełną przyjemność picia wina.

Opracowane we współpracy z renomowanymi producentami i ekspertami. Optymalna przyjemność z picia wina dzięki przemyślanej szklanej strukturze. Nadają się do mycia w zmywarce; jakość z tradycyjnej firmy: możliwość dokupienia kieliszków z serii RIEDEL Vinum również po wielu latach. Wysokiej jakości kieliszki ze szkła kryształowego. Zawartość przesyłki: 1 x zestaw kieliszków RIEDEL Vinum.
MarkaRIEDEL #ad
ProducentRiedel #ad
Wysokość8.25
Długość4
Waga0.5
Szerokość4
Numer części6416/07
Model6416/07