Top 9 Rotierendes Bücherregal Weiß – Biblioteczki do salonu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. FMD

#ad

FMD Meble, 291-001E Tower obrotowy regał, imitacja dębu, wymiary 34,0 x 108,0 x 34,0 cm szer. x wys. x gł., płyta wiórowa pokryta żywicą melaminową

#ad
FMD #ad - Lekko obracany regał z 3 wysokościami segregatorów 3 poziomy. Dostawa w stanie rozłożonym i zapakowanym w karton, wraz ze szczegółową instrukcją montażu i materiałami do samodzielnego montażu. Materiały drewniane z certyfikatem PEFC z odpowiedzialnych źródeł dla zrównoważonego rozwoju gospodarki leśnej. Powłoka z żywicy melaminowej powierzchnia odporna na uderzenia i zarysowania, odporna na działanie płynów, łatwa w utrzymaniu. Graficzna instrukcja montażu poprowadzi Cię krok po kroku do nowego mebla.
MarkaFMD #ad
ProducentFMD Möbel GmbH #ad
Wysokość42.52
Długość13.39
Waga28.44
Szerokość13.39
Numer części291-001E
Model291-001E
GwarancjaAby uzyskać więcej informacji, odwiedź sekcję "Ogólne warunki handlowe" na naszej stronie pomocy.

2. VASAGLE

#ad

VASAGLE Regał na książki z 10 kostkami, biały LBC10WTV1, zdjęć, roślin, regał z otwartymi półkami, do salonu, 29 x 129,5 x 129,5 cm, sypialni, system porządkowania dekoracji, gabinetu

#ad
VASAGLE #ad - Praktyczny z pudełkami do przechowywania wymiary każdej kostki wynoszą 29 x 30, pudełka można umieścić w przegródkach, a przedmioty można również ukryć przed polem widzenia, 5 x 30, aby uniknąć kurzu, 5 cm, aby pomieszczenie było bardziej uporządkowane.

Wszechstronny ten regał schodkowy może być używany do przechowywania książek w gabinecie, wystawiania dekoracji w salonie i porządkowania ubrań w sypialni lub jako ścianka działowa. Cznie z ochroną przed przewróceniem Ścianę działową można przymocować do ściany za pomocą dołączonego zabezpieczenia przed przewróceniem, co zapewnia większą stabilność i bezpieczniejsze środowisko w mieszkaniu.

Wytrzymały i stabilny regał na książki jest wykonany z masywnej płyty wiórowej o grubości 15 mm, a regał stoi stabilnie, każda półka może udźwignąć 10 kg, nawet jeśli każda półka jest wypełniona ulubionymi dekoracjami. Otwarte przegródki ten regał ma 10 otwartych przegródek, dzięki którym można nie tylko łatwo uzyskać dostęp do książek lub przedmiotów z kolekcji, ale także eksponować ozdoby, ramki na zdjęcia lub rośliny.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość50.98
Długość11.42
Waga60.63
Szerokość50.98
Numer częściLBC10WTV1
ModelLBC10WTV1

3. VASAGLE

#ad

Regał stojący, do użytku poziomo, pionowo lub do góry nogami, do salonu, gabinetu, biura, VASAGLE Regał na książki, 8 otwartych półek, regał w kostkę, biały LBC52WT, 30 x 97,5 x 100 cm

#ad
VASAGLE #ad - Dołączone zabezpieczenie przed przewróceniem nadaje półce dużą stabilność. Możliwość stosowania poziomo, można bezpiecznie umieścić przedmioty na górnej półce, pionowo lub do góry nogami Regał można dowolnie ustawić. Wytrzymała i stabilna wysokiej jakości płyta wiórowa z drewna, wytrzymała konstrukcja – regał schodkowy jest solidny, dobrze obciążalny na poziom do 15 kg i trwały.

Wszechstronny - biały regał dobrze pasuje do salonu, gabinetu lub sypialni. Dziecinnie łatwy montaż dołączona łatwa do zrozumienia, ilustrowana instrukcja może nie być dostępna w języku polskim, wyraźnie oznaczone pojedyncze elementy – ten regał do przechowywania można łatwo zmontować. Umieść ten regał w kształcie kostki tam, gdzie potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania.

Różne rozmiary otwartych półek - regał na książki ma 8 otwartych półek w 2 różnych rozmiarach 30 x 46, roślin, 30 x 30, 5 cm i idealnie nadaje się do przechowywania różnych rozmiarów elementów dekoracyjnych, książek, 5 x 30, 5 x 27 cm, pudełek itp. Jeśli regał stojący jest używany do góry nogami, podwyższone krawędzie chronią je przed upadkiem.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość39.37
Długość11.81
Waga54.01
Szerokość38.39
Numer częściSUPTMAX
ModelSUPTMAX

4. EUGAD

#ad

Regał dekoracyjny, biały, z 4 półkami, ścianka działowa, 0040SHG, regał stojący, płyta MDF, regał obrotowy, 40 x 129 x 40 cm, EUGAD Obrotowy regał na książki, obracany o 360°, regał biurowy

#ad
EUGAD #ad - Dzięki ściankom bocznym zapobiega wypadaniu przedmiotów podczas obracania. Wysokiej jakości materiały: regał obrotowy wykonany z przyjaznej dla środowiska płyty MDF E2 jest wytrzymały i trwały. Dlatego możliwy jest długi okres użytkowania.

Dzięki fornirowi melaminowemu powierzchnia jest odporna na działanie wody, zarysowania i zużycie. Wymiary całkowite: 40 x 129 x 40 cm szer. X wys. Obrotowy regał na książki: dzięki jednoczęściowej, obrotowej konstrukcji regał na książki można swobodnie obracać o 360° w lewo lub w prawo. X głęb. W których można umieścić książki, obciążenie każdego poziomu: 6 kg. Atwy montaż: dostarczamy szczegółową i jasną instrukcję montażu oraz wszystkie akcesoria montażowe, dzięki czemu można łatwo zmontować wolnostojący regał na książki.

Ze względu na swój kompaktowy kształt można ustawić w rogu, obok sofy lub stołu. Duża przestrzeń do przechowywania: 4-warstwowy regał na książki ma 16 otwartych przegródek, czasopisma, akta. Oszczędność miejsca: obrotowy regał stojący zajmuje tylko powierzchnię 40 x 40 cm.
MarkaEUGAD #ad
ProducentEUGAD #ad
Wysokość50.79
Długość15.75
Waga44.09
Szerokość15.75
Numer części0040SHG

5. Relaxdays

#ad

Regał na książki, biura, regał drewniany, wys. x śr.: 138 x 50 cm, 4 regały, biały, przechowywanie płyt CD/DVD, Relaxdays , obrotowy, do salonu

#ad
Relaxdays #ad - Zajmuje mało miejsca: wózek na książki zapewnia dużo miejsca do przechowywania – pasuje również do małych narożników – wys.

Montaż: łatwy montaż – regał obrotowy jest wykonany ze stabilnych płyt MDF – łatwy do czyszczenia. Wielofunkcyjny: drewniany regał stylowy w sypialni, biurze, dekoracji, kuchni - do albumów fotograficznych, książek kucharskich. X śr. 138 x 50 cm. Oryginalny: wyjątkowe wzornictwo – biały regał jest obrotowy – dostęp do książek, płyt CD o 360 stopni. Przechowywanie: regał na książki wprowadzi porządek do Twojego salonu – posortuj płyty CD/DVD w 12 przegródkach.
MarkaRelaxdays #ad
ProducentRelaxdays #ad
Wysokość54.33
Długość19.69
Waga56.44
Szerokość19.69
Numer części10025023
Model10025023

6. Hzuaneri

#ad

Do salonu, BC10101B, biura, stojący, regulowany odstęp, nośność 340 kg, Hzuaneri Regały na książki, 24 x 152 x 186 cm, 6 poziomów, brązowo-czarny, pionowy regał z 17 półkami, vintage

#ad
Hzuaneri #ad - Całkowita nośność tego stojaka może wynosić do 340 kg do 20 kg na regał. Atwy montaż instrukcja jest szczegółowa i łatwa do zrozumienia, wszystkie niezbędne narzędzia są dołączone, a każda śruba jest zamienna, dzięki czemu można ją łatwo i bezproblemowo zamontować.

Stylowy i wszechstronny proste i jasne linie, sypialni; może być używany jako ścianka działowa, mogą być umieszczone w salonie, biurze, piękne i eleganckie, szeroki zakres zastosowań. Dużo miejsca do przechowywania - regał na książki o wymiarach 24 x 152 x 186 cm z 17 wkładanymi półkami zapewnia dużo miejsca do użytkowania i może poprawić jakość życia domowego.

Regulowany odstęp, elastyczne w zależności od potrzeb, funkcjonalność Regulowana wysokość; dopasowanie laminatu, więcej praktyczności. Ironwood styling, duża stabilność wykonany z trwałej płyty wiórowej i wytrzymałych śrub, ten regał na książki jest bardziej stabilny.
MarkaHzuaneri #ad
ProducentHzuaneri #ad
Wysokość73.23
Długość9.45
Waga55.12
Szerokość62.2
Numer częściEBC10101B
ModelEBC10101B

7. uyoyous

#ad

Uyoyous Obrotowy regał na książki, wielofunkcyjny regał magazynowy dla dzieci i dorosłych – biały,, obrotowy regał drewniany z kółkami, z litego drewna, regał stojący, obracany o 360°, na płyty CD/DVD

#ad
uyoyous #ad - Regał z 4 poziomami został przetestowany jako bardzo stabilny i nie chwieje się po obróceniu. Wielofunkcyjny regał na książki ten obrotowy regał na książki to nie tylko regał na książki, ale może być również używany jako regał do salonu, pokój dziecięcy i regał narożny. Każde piętro może pomieścić kilka książek lub małych przedmiotów, średnica: 46 cm.

Wysokość: 130 cm, przyborów piśmienniczych i artykułów dekoracyjnych. Atwa instalacjabiały regał na książki jest dostarczany ze wszystkimi częściami, dzięki czemu można go szybko i łatwo zmontować w regał na książki z 2, narzędziami montażowymi i instrukcją może nie być dostępna w języku polskim, 3 lub 4 półkami. Obrotowa konstrukcja z 4 poziomamiobrotowy regał na książki z 4 poziomami nadaje się do przechowywania i prezentacji wielu książek, co pomaga w organizacji i sortowaniu przedmiotów. Drewniany regał na książki jest wykonany z naturalnej płyty MDF, gładkiej i odpornej na działanie wody powierzchni, łatwy do czyszczenia.

Regał na książki obracany o 360°ten drewniany regał na książki można obracać o 360°, ale może pomieścić 70-100 książek, który zajmuje 0, 1 m³, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do potrzebnych książek lub przedmiotów i spędzać mniej czasu na ich szukaniu. Unikalne pogrubione lamele na zewnątrz chronią przedmioty przed wypadnięciem. Ponadto ten wąski regał na książki, jest bardziej elastyczny w układzie pomieszczenia. Może być używany do przechowywania i prezentowania różnych przedmiotów, regał na książki, takich jak książki, albumy fotograficzne, sypialni, płyty CD, rośliny doniczkowe i dekoracje rzemieślnicze.
Markauyoyous #ad
Producentuyoyous #ad
Wysokość51.18
Długość18.11
Waga40.7
Szerokość18.11
GwarancjaBez gwarancji.

8. SAAKO

#ad

SAAKO 6-stopniowy regał na książki, stojący, wolnostojący regał na książki, obracany o 360°, regał na książki retro, z możliwością układania w stos

#ad
SAAKO #ad - Atwe i wygodne przechowywanie. Płynny obrót: talerz obrotowy ze stali nierdzewnej, trójwymiarowy obrót o 360 stopni, wzmocniona i ulepszona tarcza, trwała, równomierny obrót, bezpieczna i mocna.

Być może nie masz dużego gabinetu, zbliżona do naturalna, ale możesz stworzyć przytulny kącik do czytania. Materiał przyjazny dla środowiska: wykonany z przyjaznego dla środowiska litego drewna, wodoodporny, przyjazny dla środowiska, trudnopalny i łatwy do czyszczenia. Prosty i nowoczesny design: ma prosty i nowoczesny design, który idealnie pasuje do każdego pomieszczenia i tworzy więcej miejsca do przechowywania w Twoim domu, nie zajmując zbyt dużo miejsca.

Wyraźna i piękna tekstura: wyraźna tekstura, wyraźna i piękna tekstura, jasna i obfita. Wielowarstwowa przestrzeń do przechowywania: kreatywny regał na książki obracany o 360°, wielowarstwowa konstrukcja, duża pojemność, wielowarstwowa przestrzeń do przechowywania o dużej pojemności, piękny i praktyczny.
MarkaSAAKO #ad
ProducentSAAKO #ad
Numer części10621460

9. GOPLUS

#ad

Regał do przechowywania, 50 x 25 x 145 cm brązowy, regał stojący w kształcie drzewa, regał do salonu i biura, ścianka działowa, GOPLUS Regał na książki z 8 półkami

#ad
GOPLUS #ad - Wszechstronne zastosowanie: ten regał na książki sortuje, czasopisma, płyty CD, regał wystawowy, zdjęcia rodzinne, prezentuje i porządkuje wszystkie Twoje kolekcje: książki, rośliny i wiele innych. Atwa instalacja i czyszczenie: aby ułatwić i przyspieszyć montaż, dostarczyliśmy szczegółową instrukcję obsługi i wysokiej jakości zestaw śrub.

Dla dodatkowego bezpieczeństwa i stabilności oferujemy zabezpieczenie przed przewróceniem się i antypoślizgowe nóżki do zamocowania regału na ścianie. Nadaje się do wszystkich pomieszczeń: ten wyjątkowo zaprojektowany regał na książki wyróżnia się w salonie, kącików do czytania, obok łóżka lub w każdym wąskim pomieszczeniu, biurze lub wszędzie indziej. Maksymalna waga regału wynosi 10 kg. Każdy regał do przechowywania zapewnia miejsce na około 5 książek, w zależności od rozmiaru i grubości książek.

Jest to idealny regał do przechowywania, regał dekoracyjny i wiele innych. Smukły profil idealnie nadaje się do miejsc wejściowych, gabinecie, sypialni, w którym wymagana jest pionowa wyporność. Solidna struktura: ten wolnostojący regał jest wykonany z wysokiej jakości materiału drewnopochodnego. Ponadto laminowana powierzchnia jest wodoszczelna, bez zadziorów i można ją czyścić szmatką. Oszczędność miejsca: dzięki wymiarom 50 x 25 x 145 cm regał stojący z 8 półkami zajmuje bardzo mało miejsca, ale pomieści wiele przedmiotów.
MarkaGOPLUS #ad
ProducentGOPLUS #ad
Wysokość57.09
Długość19.69
Waga29.76
Szerokość9.84
Numer częściDC21346DE
ModelDC21346DE