Top 9 Smart Garden Indoor – Zestawy do kiełkowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. iDOO

#ad

IDOO System uprawy hydroponicznej WiFi, regulacja wysokości, zestaw do ogrodu ziołowego, Smart Garden z lampą LED do roślin, automatyczny timer, hydroponika do wnętrz, 12 tulejek, wentylator

#ad
iDOO #ad - Sterowanie wi-fi dla większego komfortu: nowy, pompy wodnej i wentylatora za pomocą aplikacji "gennec" i rejestrowanie faz wzrostu roślin, ulepszony model systemu uprawy hydroponicznej został uzupełniony o funkcję sterowania Wi-Fi. 28 cm. Dzięki wyjątkowo dużemu pojemnikowi na wodę Twoje rośliny zachowują świeżość przez około 1 lub 2 tygodnie przy wystarczającym zapasie wody.

Dobry dla tych, którzy zawsze zapominają o wlewaniu wody do zbiornika. 2 tryby sadzenia i regulowana wysokość oświetlenia: wybierz tryb dla swoich roślin, aby stworzyć specyficzne warunki oświetleniowe. Przypomnienie o zapobieganiu niedoborowi wody: jeśli woda w zbiorniku jest mniejsza niż 1 l, miga lampka kontrolna "Wentylator i woda" na panelu sterowania, aby przypomnieć o napełnieniu. Lampa led do roślin i wentylator: lampa led do roślin o mocy 23 w z pełnym spektrum działania hydroponicznego systemu uprawy symuluje światło słoneczne, dzięki czemu rośliny będą rosły cudownie niezależnie od pory roku.

Pojemnik na wodę o pojemności 4, 5 l: dzięki naszemu systemowi ogrodów ziołowych do użytku w pomieszczeniach można zebrać do 12 roślin. Zintegrowany wentylator pomaga w rozprowadzaniu ciepła podczas kiełkowania i rozprzestrzenia pyłki. Maks. Umożliwia to swobodne sterowanie czasem pracy lampy LED, aby uzyskać jeszcze więcej radości z uprawy roślin. Wysokość lampy można regulować w taki sposób, aby w każdej fazie wzrostu rośliny miały wystarczającą ilość światła.
MarkaiDOO #ad
ProducentiDOO #ad
Wysokość8.86
Długość13.78
Szerokość12.09
Numer częściID-IG-301S-BK
ModelID-IG-301S-BK

2. MKNZOME

#ad

Automatyczne kiełkowanie, MKNZOME System hydroponiczny, 3 tulejki, wewnętrzny ogród ziołowy z lampą do wzrostu roślin, idealny do ziół i roślin, inteligentny system uprawy ogrodu, regulacja wysokości

#ad
MKNZOME #ad - Zestaw do kiełkowania roślin: wewnętrzny system hydroponiki nadaje się do większości roślin ziołowych, bazylia, przypraw takich jak sałata, w tym warzyw, kwiatów, pomidory, pieprz, truskawka itp. Regulacja wysokości: wysokość oświetlenia może być regulowana do 12 cali, zapewnia odpowiednie miejsce na warzywa na różnych etapach wzrostu.

Mknzome smart garden jest w pełni automatyczny i samoczynnie nawadniający, świeże zioła, wodę i składniki odżywcze, masz pod ręką świeże zioła przez cały rok. Jest to idealny prezent dla dzieci, owoców, z którym obserwują proces wzrostu i oferują prezenty dla rodziny kwiaty i świeże warzywa. Warzywa można sadzić w kuchni, jest dostosowany do odpowiedniego spektrum, sypialni lub w biurze. Dzięki temu rośliny mogą uzyskać wystarczającą ilość energii świetlnej na każdym etapie wzrostu i szybciej rosnąć. Rośnie szybciej: ogród ziołowy ma 60 świateł do wzrostu, którego rośliny potrzebują, aby zmaksymalizować fotosyntezę i uzyskać obfite zbiory przy każdej pogodzie.

Zestaw do ogrodu ziołowego: hydroponiczny system uprawy zapewnia roślinom światło, warzywa i kwiaty, bez gleby i bez kłopotów, można zebrać jednocześnie do 3 roślin. Automatyczny system cyrkulacji: zestaw do kiełkowania ogrodu został zaprojektowany z systemem cyrkulacji pompy wodnej, co pomoże Ci zaoszczędzić czas i stres, a jednocześnie mieć świeże warzywa, nie trzeba go regularnie podlewać, owoce lub kwiaty.
MarkaMKNZOME #ad
ProducentMKNZOME #ad
Wysokość13.4
Długość10.6
Waga2.93
Szerokość3.5
Numer części13-Plantgrow-003
Model13-Plantgrow-003

3. iDOO

#ad

ID-IG303, zamienne gąbki torfowe do ID-IG301, ID-IG302S, ID-IG305, iDOO Zamienne gąbki do hodowli 60 sztuk, ID-IG306 i I-D-01 Indoor Hydroponika ogród, ID-IG302

#ad
iDOO #ad - Po namoczeniu w wodzie rozmiar rozszerza się. Użyj gąbek do wzrostu z zestawem miseczek lub systemami startowymi do nasion w zestawie startowym iDOO ID-IG301.

Używaj ich razem z zestawem ogrodowym idoo id-ig301, id-ig305, id-ig302s, id-ig303, id-ig302, id-iG306 i I-D-01 hydroponicznym zestawem ogrodowym do użytku w pomieszczeniach dla niezawodnego kiełkowania i zdrowego rozwoju korzeni. Gąbki do wzrostu doskonale nadają się do wspomagania kiełkowania, po ukorzenieniu można łatwo przesadzić do ziemi lub innego podłoża. Gąbki mają doskonały stosunek powietrza do wody i zapewniają korzeniom roślin wystarczająco dużo miejsca do wzrostu. Zawiera 60 sztuk gąbek do wzrostu biotorfu.
MarkaiDOO #ad
ProducentiDOO #ad
Waga0.53

4. IPARTS EXPERT

#ad

Korzeni, IPARTS EXPERT 50 sztuk zapasowych gąbek do hodowli nasion, kompatybilne z wewnętrznymi akcesoriami ogrodowymi, wtyki gąbkowe do systemu hydroponicznego

#ad
IPARTS EXPERT #ad - Zawiera 50 sztuk gąbek do wzrostu biotorfu. Pasuje do hydroponicznego systemu uprawy hydroponicznej IPARTS EXPERT - zestaw ogrodowy zapewnia niezawodne kiełkowanie i zdrowy rozwój korzeni.

Po namoczeniu w wodzie rozmiar rozszerza się. Użyj gąbek do wzrostu z zestawem kubków lub systemami startowymi do nasion w zestawie startowym IPARTS EXPERT do hydroponiki. O ogrodzie smart indoor hydroponics: system ogrodowy jest wyposażony w system cyrkulacji wody i światło LED do wzrostu roślin, wspomaga wzrost roślin i rośnie szybciej niż ziemia. Gąbki do wzrostu doskonale nadają się do wspomagania kiełkowania, po ukorzenieniu można łatwo przesadzić do ziemi lub innego podłoża.
MarkaIPARTS EXPERT #ad
ProducentIPARTS EXPERT #ad
Waga0.55

5. Emsa

#ad

Pasuje do 3 kapsułek ziół, szary, Emsa M5261800 Click & Grow Smart Garden 3 ogród wewnętrzny

#ad
Emsa #ad - 46 kwh rocznie. Gwarantuje optymalny wzrost dzięki prawidłowemu oddziaływaniu wody, tlenu i składników odżywczych – bez konieczności nawożenia i codziennego podlewania.

Optymalne spektrum światła do wzrostu roślin w pomieszczeniach o niskim zużyciu energii ok. Tak działa: włożyć inteligentną kapsułkę, napełnić zbiornik na wodę, włączyć światło, gotowe. Włączony, 8 godz. Regulacja wysokości, z wbudowanym programatorem czasowym: 16 godz. Umożliwia do 3 razy szybszy wzrost w porównaniu z tradycyjnymi metodami uprawy. Zakres dostawy: emsa m5261800 click & grow smart garden 3 ogród wewnętrzny, 3 kapsułki na rośliny, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość8.94
Długość12.4
Waga2.2
Szerokość5.31
Numer częściM5261800
ModelM5261800

6. Yoocaa

#ad

24 szt. Sponges, Seed Starter Plugs, A&B Solid Nutrient Plant Foods, Yoocaa Gąbki do uprawy roślin z nawozem do hydroponicznego systemu uprawy

#ad
Yoocaa #ad - Dzięki tym gąbeczkom do wzrostu sadzonki można łatwo przesadzić do ziemi lub innego medium po ukorzenieniu. Szerokie zastosowanie - dzięki tym strąkom do nasion można uprawiać w systemie hydroponiki Yoocaa wszystko, papryka, co lubisz, kolendra, pomidory, kwiaty i wiele innych. Odżywka dla roślin dla silnego wzrostu nasza odżywka dla roślin zawiera witaminy i minerały, które są zaprojektowane tak, aby wspierać zdrowie i naturalny wzrost roślin i nie zawiera pestycydów ani herbicydów, dzięki czemu Twoje rośliny są zaopatrywane w ważne składniki odżywcze we wczesnych krytycznych stadiach wzrostu.

Wystarczy usunąć starą gąbkę i zastąpić ją nową gąbką. Bez ziemi i czyste, bazylia, przez cały rok masz świeże zioła, takie jak truskawki, sałatę lub warzywa. Wysokiej jakości tuleje startowe do nasion - nasze łuski nasion do sadzenia są wykonane z wysokiej jakości torfowca, są przyjazne dla środowiska i biodegradowalne, mają dobry kształt, suche i silne zdolności transportowania wody, zrównoważone pH, co zapewnia lepsze środowisko do kiełkowania.

Atwa w użyciu i przenoszeniu użyj tej wtyczki bez użycia narzędzi. Nadaje się do koszyków do uprawy i systemu uruchamiania nasion te hydroponiczne kapsułki nasion idealnie pasują do koszy aerogardowych i są kompatybilne z systemem uprawy hydroponiki Yoocaa lub innymi systemami rozruchu nasion, dzięki czemu możesz wrócić i wyhodować nowe rośliny w najbardziej ekonomiczny sposób.
MarkaYoocaa #ad
ProducentYoocaa #ad
Numer częściGC002

7. Emsa

#ad

3-częściowy zestaw, opakowanie uzupełniające do Smart Garden, Emsa M52610 Click & Grow kapsułka substratowa pietruszka

#ad
Emsa #ad - Zakres dostawy: emsa m5261000 click & Grow kapsułki substratowe pietruszka, zestaw 3 sztuk. Innowacyjna kapsułka roślinna z ekskluzywną nanotechnologią; zawiera wysokiej jakości nasiona oraz wszystkie składniki odżywcze, których potrzebuje roślina.

Gwarantuje optymalny wzrost dzięki prawidłowemu oddziaływaniu wody, tlenu i składników odżywczych – bez konieczności nawożenia i codziennego podlewania. Pasuje do wewnętrznego ogrodu ziołowego emsa click & grow 3 m5261700 i m5261900 i wewnętrznego ogrodu ziołowego Emsa Click & Grow 9 M5261800 i M5262000 W 100% naturalny, wolny od pestycydów i inżynierii genetycznej; biodegradowalny.
MarkaEmsa #ad
ProducentEmsa #ad
Wysokość2.13
Długość8.07
Waga0.29
Szerokość3.39
Numer częściM5261000
ModelM5261000

8. amzWOW

#ad

Zestaw do kiełkowania – alarm braku wody, wyciągnij własne aromatyczne zioła w domu Space Grey, amzWOW Clizia Smart Garden – hydroponiczny system uprawy roślin z lampą LED – automatyczny timer

#ad
amzWOW #ad - Hydroponiczny system uprawy: wielofunkcyjne światło led w zestawie: o mocy 7, który automatycznie włącza i wyłącza wszystkie nasiona na rynku, 5 x 11, amzWOW Clizia smart garden ma wymiary 28, 5 W i zintegrowanym timerze, uprawia własne zioła bezpośrednio w domu, 7 x 37 cm. Hydroponiczna uprawa: nie masz czasu na wyprowadzenie roślin na zewnątrz? Zapominasz czasami podlewać rośliny? Dzięki technologii firmy amzWOW masz automatyczne nawadnianie i oświetlenie.

Hydroponiczny zestaw do uprawy – nie masz czasu na wyprowadzenie roślin na zewnątrz? Zapominasz czasami podlewać rośliny? Dzięki technologii firmy amzWOW masz automatyczne nawadnianie i oświetlenie. Hydroponika ogród ziołowy: zbiory można rozpocząć już po trzech tygodniach i regularnie robić to również przez kolejne sześć miesięcy. Zestaw do ogrodu ziołowego: mini szklarnia, przybliż dziecku poczucie odpowiedzialności i szacunku dla środowiska dzięki ogrodowi warzywnemu amzWOW do użytku w pomieszczeniach.

Wystarczy odciąć liście, których potrzebujesz. Zaawansowana gleba w 100% bioogiczna: uprawna gleba tego inteligentnego sadzarki ogrodowej wykonana jest z materiału wermikulitu, ułatwia oddychanie korzeni roślin i zapewnia lepsze środowisko wzrostu roślin niż zwykła gleba i ma większą wartość – idealna do szeregu prac ogrodowych, który ułatwia wymianę i adsorpcję pierwiastków, gleba wierzchnia, takich jak doniczki, korzenie. Nadaje się dla dzieci w wieku od sześciu lat, które w ten sposób pouczą Cię prac ogrodowych i mogą opiekować się roślinami pod nadzorem. Cięcie, cięcie.
MarkaamzWOW #ad
ProducentamzWOW #ad
Wysokość14.57
Długość10.43
Waga1.98
Szerokość4.65
Numer częściMT1300
ModelMT1300

9. N/4

#ad

Warzywa, kolor biały, sadzenia, ogrodnictwa, gąbek, 100 sztuk hydroponicznych gąbek, system upraw warzyw, hydroponice, do szklarni, narzędzia do wspomagania roślin, akcesoria do roślin, do przedszkola

#ad
N/4 #ad - Atwa do czyszczenia i odporna na korozję. Gąbka stanowi dobre urządzenie ułatwiające rozruch. System produkuje wysokiej jakości i bogato bogate warzywa, melony lub jagody itp.

Wykonane z wysokiej jakości gąbki, gąbki te są nieszkodliwe dla sadzonek. Bezspoinowa kultywacja, czysta i higieniczna, pozwala zaoszczędzić miejsce. Zaprojektowany z myślą o szybkiej uprawie warzyw z maksymalną wygodą. Korzenie rosną dzięki siatkowej tkaninie dla lepszego oddychania i wzrostu. Może być stosowany w szklarni, na bazie roślin warzywnych. Nawet jeśli nie mają państwo specjalistycznej wiedzy, można ją bez problemu używać. Może być stosowany w szklarniach, na bazie roślin warzywnych. Przepiękna dekoracja w Twoim ogrodzie. Dobrze nadaje się do rozpoczęcia nowych roślin z nasion lub hydroponicznych, bardzo łatwa w obsłudze.
MarkaN/4 #ad
ProducentN/4 #ad
Waga0.04